FOX TV ekranlarının başarılı dizisinde birinci sezon yer alan ve Berşan karakterine hayat veren başarılı isim Sahra Şaş, diziye geri döndü.

Ekranların severek izlenen dizisi Kadın’da yeni sezonun ilk iki bölümünde başrolde yer alan oyuncuları Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar yeni sezonda diziden ayrıldı. Usta oyuncuların ardından dizinin ilk sezonunda oynayan Sahra Şaş, kadroya yeniden dahil oldu.

Kadın dizisinin 1. sezonunda yer alan ve 2017 yılında diziye veda eden Berşan karakteri diziye tekrar dönecek. Kasım ayında senaryo gereği diziden ayrılan Sahra Şaş, Ceyda’ya dost Bahar ile de düşmandı.

SAHRA ŞAŞ KİMDİR?

1994 yılında İstanbul’da doğan Sahra Şaş, aslen Kürt kökenlidir. Oyunculuk eğitimi alan genç yıldız,  2013 yılında rol aldığı Tatar Ramazan adlı dizi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Çoban Yıldızı, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Aşkın Dili Yok, Kadın ve Adını Kalbime Yazdım dizilerinde rol alan Sahra Şaş, Fox Tv ekranlarında yayınlanan; kadrosunda Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan, Yağızcan Konyalı, Nejat Uygur, Zeynep Selimoğlu, Alp Akar ve Ömer Sevgi’nin yer aldığı Bizim Hikaye dizisinde Çiçek karakterini canlandırdı.

Yorum

Daha yeni Daha eski