Star TV Haber merkezi müdürü ve spikeri Nazlı Çelik, Siirt’teki askerlerimizle bir araya geldi ve Kıran operasyonunu yerinde takip etti. Çelik, o anlara ait kareleri Instagram hesabından da paylaşmayı ihmal etmedi.

Gazeteci ve Star Ana Haber Spikeri Nazlı Çelik, Siirt’te yürütülen Kıran operasyonuna katıldı. Çelik, operasyona ait kareleri, “Sırtındaki 35 kilo yükle arşınlıyor Mehmetçik bu dağları tepeleri! Vatan size minnettar” notuyla Mehmetçik’e olan sevgisini ve saygısını dile getirdi. Çelik,”Haberin nabzını yine sahada tuttuk. Teröre karşı verilen mücadeleyi bir kez daha yerinde görüntüledik. Siirt Herekol Dağı’ndan izlenimler.” notuyla paylaştı.

İŞTE O PAYLAŞIMLAR;

YÜKSEKOVA’YA ZİYARET

Gazeteci Nazlı Çelik, spikerliğinin yanında sınırda görevli olan kahraman Türk askerine yaptığı moral ziyaretleriyle de takdir topluyor. Çelik, Hakkari Yüksekova’da görev alan askerlerimizi ve polis memurlarımızı da ziyaret etmişti. Askerlerle çekildiği fotoğrafları ve videoları Instagram hesabının hikayeler bölümünden de paylaşan Çelik, büyük beğeni ve takdir toplamıştı. 

Yorum

Daha yeni Daha eski