Sussex Düşesi Meghan Markle, babasına yazdığı mektubu yayımlayan Mail on Sunday Gazetesine dava açmasıyla gündeme geldi. İşte, haberin ayrıntıları…

İngiliz Daily Mail Gazetesinin pazar basımına ait olan Mail on Sunday Gazetesi, 10 Şubat tarihli nüshasında, düşes Meghan Markle’ın, babası Thomas Markle’a el yazısıyla kaleme aldığı mektubu yayımlamıştı. Babasına yazdığı mektubun yayımlanması üzerine Markle, Mail on Sunday Gazetesi’ne suç duyurusunda bulundu. 

Markle’nin suçlaması üzerine eşi Prens Harry, “Maalesef karım, sonuçlarını hiç düşünmeden bireylere karşı kampanya yürüten İngiliz bulvar basınının son kurbanlarından biri oldu. (Karıma karşı medyada) Gebeliği ve yeni doğan oğlumuzun yetişmesi boyunca son bir yılda tırmanışa geçen acımasız bir kampanya var. Bu pervasız propagandanın, özellikle de bilinçli olarak yanlış ve kötü niyetli olduğunda, insani bir bedeli var” açıklamasıyla Markle’a olan desteğini gözler önüne serdi.

MARKLE SOKAK STİLİYLE DİKKATLERİ ÇEKMİŞTİ!

Günden güne paylaşımları, konuşmaları, davranışları ve sıra dışı giyim tarzı ile konuşulmaya devam eden Kraliyet Ailesinin küçük gelini Meghan Markle, akli dengesi olmayan kimsesiz gençler ile alakalı projede yer almak için eşi Prens Harry ile birlikte Cape Town’da bulunan Monwabisi Beach’ e gitmişti. Meghan, sokak stili ile dikkatleri üzerine çekti. 

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Yorum

Daha yeni Daha eski