Kapat

Kuzgun’un 19. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde Kuzgun annesinin sırrını öğrenecek mi?

Anasayfa
Dizi Kuzgun’un 19. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde Kuzgun annesinin sırrını öğrenecek mi?
kuzgunun 19 b l m fragmanlar yay nland yeni b l mde kuzgun annesinin s rr n renecek mi 5B23GHOr - Kuzgun'un 19. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde Kuzgun annesinin sırrını öğrenecek mi?

Barış Arduç ve Burcu Biricik’in başrollerini paylaştığı Kuzgun 2 Ekim Çarşamba akşamı sevenlerinin karşısına çıkacak. İkinci sezonu ile kaldığı yerden devam eden dizinin bu haftaki bölümünde duygusal ve heyecanlı anlar yaşanacak. İşte, Kuzgun’un 19. bölüm fragmanları…

KUZGUN’UN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Meryem, Neşe’nin verdiği mektup karşısında hayatının en büyük şokunu yaşar. Büyük bir acıyla yüzleşen Meryem, öğrendikleri karşısında ne yapacağını bilemezken tam bu sırada Kuzgun’un eve gelmesi gerginliği tırmandırır. Kumru da bu ana tanık olurken, annesinin herkesten büyük bir sır sakladığını keşfedip peşine düşecek. Ferman’la kentsel dönüşüm işinde ortak olan Kuzgun, konutlardan bazılarının açık artırmaya çıkılacağını öğrendiğinde deliye dönecek. Dila ve Ferman’la yeniden karşı karşıya gelen Kuzgun’un kahvesinin taranması tansiyonu yükseltecek. Kuzgun’a gittikçe yaklaşan Güneş’in devamlı evden uzakta vakit geçirmesi Neşe ve Ferman’ın dikkatini çekecek. Kuzgun da aslında Güneş’i tanımadığını fark ederken yaşanacak büyük yüzleşme gerilimi tırmandıracak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.