Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Anasayfa
Dizi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?
kuzey y ld z lk a k n yeni b l m fragman yay nland m son b l mde neler oldu EztkQHQf - Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?
Parfum Mekani TR

Show TV ekranlarında yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk, 19 Ekim Cumartesi akşamı sevenlerinin karşısına çıktı. Dizinin son bölümünde Yıldız’ın evlenmeye karar vermesi ve bu durum karşısında Kuzey’in karşı çıkması, ikili arasında başlayacak olan aşkın filizlerini atar nitelikteydi. Peki, Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, dizinin yeni bölümüne dair merak edilenler.

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığı zaman haberlerimizde yer vereceğiz. 

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yıldız, Kuzey’e ne kadar aşık olduğunu bir kez daha ispatlamıştır ama yine de kabul etmemektedir. Kuzey, belki de ilk defa Yıldız için ne ifade ettiğini bu kadar net bir şekilde anlar. Ve korktuğu şey olur, kafası karışmaya başlar. Fakat olaylar öyle hızlı gelişir ki bunu düşünecek bir anı bile yoktur. Çünkü başı, bir an olsun beladan kurtulmaz.

 Kızlar ve Yıldız, Kuzey’i kurtarmak için elinden geleni yapar. Fakat, kimsenin tahmin edemeyeceği bir gelişmeyle Kuzey, bu sefer de kurtulmayı başarmıştır. Artık Kuzey ve Yıldız’ın önünde hiçbir engel yoktur, kendileri dışında.

 Kuzey, Yıldız’ın aşkı karşısında zaman zaman kayıtsız kalamadığını fark etse de bunu ne kendine ne de başkasına itiraf etmeye niyeti yoktur. Yıldız da Kuzey’in kafasının karıştığının farkındadır. Yıllardır beklediği ilan-ı aşkın gelmek üzere olduğunu zannettiği anda Yıldız, sert bir şekilde acı gerçeklerle yüzleşir. Hiçbir hikayenin ikinci kadını olmayacak, gerekeni yapacaktır. Kuzey’in ne yapacağını ise kimse bilmemektedir.

Parfum Mekani TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.