Atv ekranlarında yayınlanacak olan Kuruluş Osman’ın ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Başrolünde Burak Özçivit’in olduğu dizinin tanıtım videosu yayınlandığı andan itibaren paylaşım ve tıklanma rekoru kırdı. Özçivit’te ilk tanıtımı sosyal medyadan paylaştı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Diriliş Ertuğrul’un devamı olan Kuruluş Osman için geri sayım başladı. Henüz Diriliş Ertuğrul final olmadan Kuruluş Osman müjdesini veren yapımcı Mehmet Bozdağ, hem ülke içinde hem de yurt dışında oldukça ciddi bir hayran kitlesine sahip olan Burak Özçivit’le anlaştıklarını duyurdu.

Diriliş hayranlarını heyecanlandıran bu haber sonrası ünlü oyuncu sıkı bir kampa girdiği ve at, kılıç çalıştığı öğrenildi. Plato hazırlıkları bittikten sonra ilk tanıtım çekildi. Oyuncuların çoğu belli olan dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ sosyal medya hesabından ilk tanıtımın bu akşam yayınlanacağı yazdı. 

Tanıtım yayınlandıktan sonra dizinin başrol oyuncusu Burak Özçivit, 14 milyona yakın takipçisi olan sosyal medya hesabından dizinin fragmanını yayınladı. Paylaşım beğeni ve tıklanma rekoru kırdı.

İLK TANITIM FRAGMANI;

Yorum

Daha yeni Daha eski