Kapat

Kurşun 1.Bölüm 2. Fragmanı

Anasayfa
Fragman Kurşun 1.Bölüm 2. Fragmanı

Kurşun 1. 2. hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Kurşun dizisinin ilk bölümü 23 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu ve Berrak Tüzünataç gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kurşun bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye’de izleyicilerin tercihi olan sitesinde dizilerin ve özetlerini takip edebilirsiniz.

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

1970’lerde bir ve bir adam; aşk ve emekle bir ülkenin kaderine dokunacak.

İstanbul’un 1970’li yıllarına ışık tutan “Kurşun”, adalet arayan Orhan Atmaca isimli bir savcının, kalemine güvenen hırslı gazeteci Leyla Devrim’le birlikte verdikleri mücadeleyi anlatıyor. Orhan ve Leyla aşklarıyla, hırslarıyla 70’lerin renkli mahalle kültürü ve karanlık yer altı dünyası arasında savrulurken, izleyici de bir ülkenin özgür, çılgın, umutlu gençliğinin kavgayla, siyasetle, aşkla ve müzikle büyüyüp kabadayılıktan mafyaya, rocktan arabeske, köylerden şehirlere, şehirlerden başka yeni bir ülkeye dönüşmesine tanık olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.