Kapat

Kimse Bilmez 17. yeni bölüm fragmanı yayında! Kimse Bilmez 16. son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Kimse Bilmez 17. yeni bölüm fragmanı yayında! Kimse Bilmez 16. son bölüm izle
kimse bilmez 17 yeni bolum fragmani yayinda kimse bilmez 16 son bolum izle 85705 - Kimse Bilmez 17. yeni bölüm fragmanı yayında! Kimse Bilmez 16. son bölüm izle

Kimse Bilmez dizisinin son bölümünde; eski eşi Özlem arkasındaki sır tablosuyla çıka gelmiştir. Ali’den yıllar önce saklanan şey, şimdi tam karşısındadır. Özlem’le tanışan Sevda, bir yandan içindeki duygularla yüzleşirken bir yandan da Ali’nin oğlunun hayatta olduğunu öğrenmenin mutluluğunu yaşar.

KİMSE BİLMEZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

KİMSE BİLMEZ 16. SON BÖLÜM İZLE

Pilot, her şeyi arkasında bırakmak ister ama bu o kadar kolay olmayacaktır. Duygu, babasıyla Pilot arasında bir yapmak zorundadır. Pilot’un mafya olduğunu öğrenen İlhan, kızını ondan uzaklaştırmak için bu ilişkiye çıkar. Öte yandan sevdiği adamı tehlikeden uzak tutmak isteyen Sevda, tetiği çeker ve Uygar’ı vurur.

1 - Kimse Bilmez 17. yeni bölüm fragmanı yayında! Kimse Bilmez 16. son bölüm izle

Ali, hiç beklemediği bir anda geçmişiyle yeniden yüz yüze gelir. Eski eşi Özlem arkasındaki sır tablosuyla çıka gelmiştir. Ali’den yıllar önce saklanan şey, şimdi tam karşısındadır. Özlem’le tanışan Sevda, bir yandan içindeki duygularla yüzleşirken bir yandan da Ali’nin oğlunun hayatta olduğunu öğrenmenin mutluluğunu yaşar.

2 - Kimse Bilmez 17. yeni bölüm fragmanı yayında! Kimse Bilmez 16. son bölüm izle

Pilot, her şeyi arkasında bırakmak ister ama bu o kadar kolay olmayacaktır. Duygu, babasıyla Pilot arasında bir tercih yapmak zorundadır. Pilot’un mafya olduğunu öğrenen İlhan, kızını ondan uzaklaştırmak için bu ilişkiye karşı çıkar. Öte yandan sevdiği adamı tehlikeden uzak tutmak isteyen Sevda, tetiği çeker ve Uygar’ı vurur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.