Kapat

Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni sezon 65. bölümde neler yaşandı?

Anasayfa
Dizi Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni sezon 65. bölümde neler yaşandı?
kad n dizisi yeni b l m fragman yay nland m yeni sezon 65 b l mde neler ya and CuFYzhf7 - Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni sezon 65. bölümde neler yaşandı?

Yeni sezonu ile ekranlara geri dönen Kadın, 1 Ekim Salı akşamı 65. bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan son bölümünde Arif’in kaza nedeniyle arabayı kullandığı için yaşadığı suçluluk duygusu izleyenleri duygulandırdı. Peki, Kadın’ın 66. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanına ilişkin bilgiler.

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığı zaman haberlerimizde yer vereceğiz.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kazayı öğrenen herkes büyük bir şok içindedir. Arif ise arabayı kullandığı için her şeyden kendini sorumlu tutar. Nisan ve Doruk kazadan habersiz annelerinin iyileşmesi için iyilik yapmaya başlar.

Şirin ile olan kavgası sırasında Arda’yı kaybeden Emre ise büyük bir paniğe kapılır ve her yerde onu arar. Arda’yı Emre’ye emanet eden Ceyda’nın ise bunu öğrendikten sonra tavrı ne olacaktır?

Büyük kazadan en çok etkilenen Enver’in ise dünya başına yıkılmıştır.

Hastanede korkulu dakikalar yaşanırken herkesin aklında tek bir soru vardır; Bu kazadan kimler sağ kurtulacak, kimler kurtulamayacaktır?

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.