Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, röportajda kısa sürede zirvede olan ünlü oyuncu Can Yaman hakkında sosyal medyada yankı uyandıracak açıklama yaptı. İşte, haberin ayrıntıları…

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, favori seçilen erkek oyuncuların arasında yer alan Can Yaman hakkında şoke edici açıklamada bulundu. Yakalanan şöhretin kısa sürede kaybedilme ihtimaline dair açıklamalarıyla gündeme gelen Avşar,  “Yeni jenerasyonda güzel kız ve yakışıklı çocuk sayısı çok. Mesela; Can Yaman yakışıklılığı ile ön plana çıkıyor. Bunlar sinemada dezavantaj. Rekabet fazla. Her an köprüden düşebilirler” şeklinde konuştu.

Hülya Avşar, Tarabya’daki kuaförüne girerken objektiflere takıldı. Avşar, röportaj yaptığı sırada, bir yavru kedinin koşarak bir aracın altına girmesi sonucu, panik dolu anlar yaşadı. Koşarak otomobili durduran takdire şayan bir davranışla ilgileri üzerine topladı.

Dakikalarca araç sahibi ve gazetecilerle minik yavruyu çıkarmak için uğraşan Avşar, otomobilin sahibine “Altınızda kedi var, sakın hareket etmeyin” dedi ve bir süre boyunca ulaşamadıkları kediye süt getirerek dışarı çıkmasına ikna etti.

DONDURMA YERKEN OBJEKTİFLERE YAKALANDI

Doğal haliyle tanınan ünlü şarkıcı Hülya Avşar, geçtiğimiz günlerde Trabya’da bir mekan çıkışı görüntülendi. Dondurma alan şarkıcı magazincileri karşısında görmesine rağmen dondurmasını salaş bir şekilde yemeyi ihmal etmedi. Avşar, sportif imajıyla dikkatleri üzerine çekti.

İŞTE AVŞAR’IN SALAŞ İMAJI;

Yorum

Daha yeni Daha eski