Kapat

Gucci’nin yeni ayakkabısı elektronik kelepçeye benzetildi

Anasayfa
Moda Gucci’nin yeni ayakkabısı elektronik kelepçeye benzetildi
gucci8217nin yeni ayakkabisi elektronik kelepceye benzetildi 23772 - Gucci’nin yeni ayakkabısı elektronik kelepçeye benzetildi

Son zamanların sansasyonel markası Gucci, bir süredir tasarımlarıyla pek çok kesimin eleştirilerine maruz kaldı, edildi. Maskeyi andıran siyah kazağıyla ’de siyahları aşağıladığı düşünülen marka, koleksiyondaki kazakları satıştan çekmek zorunda kalmıştı.

maskeli kazak - Gucci’nin yeni ayakkabısı elektronik kelepçeye benzetildi

Bu kazaklar siyahiler tarafından tepki çekmişti.

Ardından 4 bin 200 TL’lik kirli görünümlü ayakkabılarla gündeme geldi. Modeli piyasaya sürerek insanları ‘Keriz’ yerine koyduğu gerekçesiyle eleştirilen Gucci, 5 bin TL’lik türbanla da Sihler’i karşısına almıştı.

gucci ayakkabi - Gucci’nin yeni ayakkabısı elektronik kelepçeye benzetildi

Kirli görünümlü spor ayakkabıyı görenler ‘Biz keriz miyiz?’ diye tepki göstermişti.

Koleksiyonunda yer alan deli gömleğine benzer bir tasarımla, defilesine çıkan bir model tarafından protesto edilen marka, yine bir defilesinde gördüğümüz modellerin ellerindeki kafalarla alay konusu olmuştu.

deli gomlegi1 9489871 - Gucci’nin yeni ayakkabısı elektronik kelepçeye benzetildi

Deli gömleğine benzeyen tasarım, defileye çıkan model tarafından protesto edilmişti.

Gucci şimdi de önümüzdeki yıl piyasaya çıkacak olan topuklu ayakkabı ile yine adından söz ettirmeyi başardı. Moda devinin yeni kadın ayakkabısı, mahkumların taktığı elektronik kelepçeye benzetildi.

gucci - Gucci’nin yeni ayakkabısı elektronik kelepçeye benzetildi

Kesik başlar da yine sosyal medyada alay konusu olmuştu.

Özel tasarımıyla dikkat çeken ayakkabıda bulunan kayışta ruj koyabilecek bir hazne bulunuyor. Tasarımı görenler dalga geçmekten kendilerini alamadı ve “En azından hapishaneden çıktığınızda şık olabilirsiniz’ dedi… Ayakkabının 2 bin 475 TL’den satışa çıkacağı söyleniyor…

gucci topuklu ayakkabi - Gucci’nin yeni ayakkabısı elektronik kelepçeye benzetildi

Şimdi de önümüzdeki yıl piyasaya çıkacak olan bu topuklu ayakkabı tepki çekti. Tasarım mahkumların ayağına takılan elektronik kelepçeye benzetildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.