Umuda Koşanlar Derneğinin kurucu başkanı olan Zeynep Gamze Özçelik, Halep’e giderek oradaki insanların trajedisi sessiz kalmayarak duygu yüklü bir paylaşımda bulundu.

Umuda Koşanlar Derneği ile beraber yaptığı yardımlarla gündeme gelen eski oyuncu Gamze Özçelik,bir kez daha binlerce mazlumun kalbine dokundu. Bu kez Halep topraklarına giden Gamze Özçelik, o bölgede yaşayan insanların yaşadıkları durumu ve  trajediye karşı sessiz kalmayacak sosyal medyada gözler önüne serdi. Özçelik Halep’te çekilmiş fotoğraflarını şu not ile paylaştı:

“Şu gördüklerimiz bile bu dünyanın fani olduğunu bize hissettiremeseydi ne yapardık acaba? Ya duymaz olsaydı kalbimiz? Ya sahip olduğumuz şanın, şöhretin, malın, mülkün sahibi sansaydık kendimizi? Buralar zamanında zenginlerin yaşadığı bölgelermiş biliyor musunuz? Şimdi ise tam bir hayalet şehir. İyi ki ahiret var diyorsun burada. İyi ki.. Kim alırdı mazlumun öcünü? Kim zalime cezasını verirdi ahiret olmasa? İyi ki varsın Allah’ım. Kaymaktan, caymaktan sana sığınırız. Hamd sanadır.”

YENİDEN AFRİKA’DA!

Gittiği yerden sık sık paylaşım yapan Özçelik, bu kez nerede kaldığını gösterdi. Orada yaşayanlar gibi çadırda kaldığını söyleyen Özçelik’in paylaşımına binlerce iyi yorumlar geldi.

Yorum

Daha yeni Daha eski