2019 sonbahar kış sezonunda ev dekorasyonu açısından yalnızca mobilyalara değil beyaz eşyalara da önem vermek gerekiyor. Buzdolabı modelleri de bu anlamda oldukça öne çıkıyor. Peki bir buzdolabı alırken nelere dikkat etmek gerekir? Sizler için hem bu soruya yanıt aradık hem de 2019 buzdolabı modellerine yer verdik. İşte 2019 sezonun en dikkat çeken buzdolabı modelleri.

Buzdolabı alırken hep belirli genellemelere gidilir. Düz beyaz renk ve özellikleri, bir buzdolabını satın alırken en çok dikkat edilen özellikler olur. Ancak bir buzdolabı alırken bunlar başlı başına yeterli midir? Elbette değildir. Birçok teknik ve ayrıntı detay bulunur ve bunların bilinmesi gerekir. Bu içerik içerisinde bu konunun yanıtına yer veriyoruz. Beko, Arçelik, Vestel, Regal gibi büyük markaların birbirinden farklı buzdolabı modelleri bulunuyor. İçeriğimiz içerisinde bu modellere de fiyatlarıyla birlikte yer verdik. İşte 2019 buzdolabı modelleri ve buzdolabı alırken dikkat edilmesi gerekenlerin tüm ayrıntıları haberimiz içerisinde:

BUZDOLABI ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Ankastre buzdolabı; Fransızcadan türemiş ankastre kelimesiyle bağdaşık olarak, gömülü modellerden her biridir. Bulaşık makinesi ve fırın gibi modeller de ankastre olarak üretilebilmektedir.

Bir buzdolabı ya da buzluk satın alırken, buzdolabının teknik özelliklerine ve bununla birlikte tasarımına önem verirsiniz. Ancak artık tasarımdan ziyade renkler de önemlidir. Renklerin mutfak dekorasyonu ile uyumlu olması istenir. Nasıl bir mobilya seçerken, bulunduğu ortamın dekorasyonuna göre bir renk tercih ediyorsak, buzdolabında da bu yapılır.  

Önerilen, sezonunun rengini taşıması. Böylelikle mutfaklarınızda sezonun şıklığını yansıtmış olursunuz.

Buzdolabı satın alırken bilinmesi gereken bir diğer şeyse, buzdolabının sahip olduğu özelliklerdir. Buzdolabından daha iyi bir verim alınabilmesi için no-frost modellerin tercih edilmesi önerilir.

Buzdolabının aynı zamanda temiz hava teknolojisine sahip olması da önemli bir noktadır. Kötü kokuları engelleyen bir buzdolabı, yiyeceklerinizin daha sağlıklı ve lezzetli olmasını sağlar.

2019 BUZDOLABI MODELLERİ VE FİYATLARI

REGAL: 2.379 TL – 1.679 TL

VESTEL: 3.259 TL

BEKO: 2.183 TL – 4.884 TL

ARÇELİK: 5.610 TL – 6.140 TL

Yorum

Daha yeni Daha eski