Kapat

EDHO 142. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. son bölüm izle

Anasayfa
Magazin EDHO 142. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. son bölüm izle
edho 142 yeni bolum fragmani yayinlandi eskiya dunyaya hukumdar olmaz 141 son bolum izle 73827 - EDHO 142. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. son bölüm izle

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 142. YENİ FRAGMANI

Feyyaz’ın en büyük dayanağı olan Melike, Çakırbeylilerle akraba olmamak adına elinden geleni ardına koymaz ve bu konuda gözünü ne kadar karartabileceğini kanıtlar. Yeğeni Sevda’ya, Çakırbeylilerin gelini olmanın bedelini göstermek için, ucu Façalılara da dokunacak bir plan hazırlar.

EDHO 141. SON BÖLÜM İZLE

Bunca bela arasında, üretilen yeni silahın ticaretini yapmaya çalışan Hızır’ın karşısına büyük bir engel çıkar. Ağabeyinin ölüm emrini vererek edindiği düşmanı Behram, arkasındaki güçler sayesinde silahın satışına mani olacaktır. Etrafını kendi adamlarıyla donatmayı hedeflediği masanın, reisi olmaya göz diken Feyyaz ise bu düşmanlıktan nemalanma fırsatını kaçırmaz. Behram gibi bir düşmanın masadaki yerini kimse kabul etmeyecek olsa da, Hızır, şeytanla karşıya gelebilmek için, onunla aynı yolda yürümesi gerektiğinin farkındadır.

edho - EDHO 142. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. son bölüm izle

Hızır Çakırbeyli, silah ticaretindeki gücüne güç katmak için tasarladığı, çok karlı fakat bir o kadar da tehlikeli buluşuyla tüm dikkatleri üzerine çeker. Bu değeri çok büyük olan icadın ilk denemesi, kopacak olan fırtınanın fitilini ateşler. Yeni silahın hedefindeki ilk kişinin ölümüyle başlayan savaşta, cepheler kolay oluşmayacaktır. Diğer tarafta Çakırbeyliler ve dostlarının, İstanbul’un dört bir yanından yükselttiği sesler de başlatılan yeni savaşın ilanı olacaktır.

eskiya - EDHO 142. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. son bölüm izle

Hızır Çakırbeyli, sadece işinde değil, hayatındaki buluşuyla da yaratır. Uzun bir aradan sonra kalbini açtığı Sevda’nın, babası ve amcasının da masada oturuyor olması, işleri karıştıracaktır. Kız tarafı, ikilinin arasındaki ilişkiyi resmiyete dökmek için hızlı davranmak gerektiğini düşünürken, Çakırbeyli hanesi bu duruma sıcak bakmamaktadır. Hısım mı yoksa hasım mı olacağı henüz belli olmayan masanın yeni üyelerinin, kendi aralarındaki anlaşmazlık da Hızır ve Sevda ikilisinin geleceği üzerinde etkili olacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde; Hızır Ali’ye gizli bir ekip kurmasını söyleyerek verdiği önemli görevle, düşmanından bir adım önde olmayı amaçlamaktadır. Meftunlardan gelecek tehlikelere karşı kuşandığı silahların, Sevda’ya zarar verip vermeyeceği de herkes tarafından merak konusu olacaktır.  Feyyaz’ın en büyük dayanağı olan Melike, Çakırbeylilerle akraba olmamak adına elinden geleni ardına koymaz ve bu konuda gözünü ne kadar karartabileceğini kanıtlar. Yeğeni Sevda’ya, Çakırbeylilerin gelini olmanın bedelini göstermek için, ucu Façalılara da dokunacak bir plan hazırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.