Çukur dizisinin 71. yeni bölümünden ilk sahne yayınlandı. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memili’nin yer aldığı dizinin yeni sezonunda Koçovalı kardeşlerin hapisten çıkan üyesi Akın Koçovalı diziseverlerin nefretini kazandı. Akın Koçovalı karakterini, Gülperi dizisiyle dikkatleri üzerine çeken Burak Dakak canlandırıyor. Akın Koçovalı, amcası Yamaç’a düzenliği suikastın ardından “Benim yaşamam için senin ölmen gerekiyor.” diyor.

ÇUKUR 71. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

 

ÇUKUR 3. SEZON 3. BÖLÜM İZLE

Çukur’un son bölümünde; kardeşinin ölümü sonrası deliye dönen Azer, Akın’la birlikte harekete geçiyor. Bu ekibe Timsah da dahil oluyor. Yamaç’ı ortadan kaldırmak için iş birliği yapıyorlar.

Babasının yanında olan Aliço, Çukur’a ve Yamaç’a dönmek için elinden geleni yapıyor. Diziseverler Aliço’nun Çukur’a dönüp dönemeyeceğini merak ediyor.

Babasının katilinin peşine düşen Vartolu, gittiği yeni hapishanede kendisini bekleyen sürprizlerle boğuşuyor, hapisten kaçan Cumali, İdris’in ölümünden sonra ortaklığı bozan Çizgili Kenan’ın peşine düşüyor.

Yamaç, Timsah’ı vuruyor ancak üzerindeki çelik yelek onu koruyor. Efsun’un fotoğrafını yakan Yamaç, “Sırada Efsun var.” diyor. Ancak Efsun’u da öldürmüyor.

Seyirciler Yamaç’ın düşmanlarını öldürmemesine anlam veremedi. Gelecek bölümde Yamaç öldü mü kurtuldu mu, Yamaç’ın düşmanlarını öldürmemesinin altında yatan sebep neydi gibi soruların cevapları ekrana gelecek.

Yorum

Daha yeni Daha eski