Kapat

Bir Aile Hikayesi 17.Bölüm 2. Fragmanı

Anasayfa
Fragman Bir Aile Hikayesi 17.Bölüm 2. Fragmanı

Bir Aile Hikayesi 17.Bölüm 2. hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bir Aile Hikayesi dizisinin yeni bölümü 12 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu ve Olgun Toker gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yeni Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye’de izleyicilerin tercihi olan sitesinde dizilerin ve özetlerini takip edebilirsiniz.

Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

sonrası Reyhan ve Cem’in arası açılmıştır ve birbirlerine mesafelidirler. Ama bu durum her ikisini de içten içe üzmektedir.Berk, gerçeği daha fazla saklayamayacağı için, Ufuk’a Nil’in eski kocası olduğunu açıklar. Artık tüm kozlarını ortaya koyduğu için seçimi Nil’e bırakır ve kendi yolunu çizmeye karar verip tiyatroya geri döner. Beste, Erdem’in evine taşınmaya hazırlanırken, aynı zamanda iş aramaya başlar ve bulduğu iş kendisiyle yüzleşmesine yol açar. Şakir ile ilk defa bir baba oğul günü geçiren Mahur için, babasının ölmesi ihtimalini kabul etmek çok zordur. Müjde ise çocukları bu fikre alıştırması gerektiğini düşünmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.