Ünlü sanatçı Berdan Mardini, hakkında yapılan türkücü benzetmesine tepki gösterdi. Mardini, ‘Doğuluyuz diye türkücü diyorlar.’ dedi. Mardini, Reynmen hakkında da dikkat çekici yorumlarda bulundu.

Son olarak ‘Tribin Olurum’ şarkısını yayımlayan ünlü şarkıcı Berdan Mardini, yeni çıkaracağı şarkısı için imaj tazeliyor. Fit bir görünüme girmeyi amaçlayan Mardini, haftanın 4 günü boks yapıyor.

Mardini, “Spor olmazsa olmazım. Hem sağlık açısından hem de görsel açıdan iyi olmak zorundayım. Şimdiden beş kilo verdim.” açıklamasını yaptı.

RAP MÜZİĞE YEŞİL IŞIK

Tribin Olurum adlı yeni bir şarkı yayımlayan ünlü şarkıcı Berdan Mardini, hem kendisine türkücü denmesine hem de son dönemlerde adından sıkça söz edilen Reynmen ile ilgili açıklamalarda bulundu. Mardini’nin açıklamaları şu şekilde:

“Herkes bu piyasada nasibini yer. Benim yaptığım müzikle alakası dahi yok ama benim çocuklarım da Reynmen’i dinliyor. Ben takdir ediyorum, başarılı buluyorum.”

Mardin’e son dönemlerde Reynmen gibi isimlerle yükselişe geçen rap müzik ile ilgilenir mi diye soruldu. Mardin’i şu yanıtı verdi:

“Doğuluyuz, kara kaşlı kara gözlüyüz diye hemen türkücü diyorlar. Oysa ben her türde şarkı okuyabilen bir sanatçıyım. ‘Senden Çocuğum Olsun İstiyorum’ türkü mü Allah aşkına? Fantezi de, pop da söylerim.” 

Yorum

Daha yeni Daha eski