Kapat

Aşk Ağlatır 6.Bölüm Fragmanı

Anasayfa
Fragman Aşk Ağlatır 6.Bölüm Fragmanı

Aşk Ağlatır 6.Bölüm hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Aşk Ağlatır dizisinin yeni bölümü 13 Ekim Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Aşk Ağlatır bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye’de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Nalan’ın intihar ettiğini düşenen Yusuf onu bırakamayacağını Ada’ya söylemek zorundadır.

Ada Yusuf’u anlayışla karşılar. Ama ikisi için de çok zordur. Rüzgar bu zor anlarında Ada’nın yanında yer alır. Ada ve Yusuf birbirlerinden uzak kalmaya çalışsalar da kader onları sık sık bir araya getirir. Bu durum Nalan’ın Ada’yı uzaklaştırmak için dayısıyla konuşma yapmasına sebep olur. Bu konuşmanın Ada’ya yansıması nasıl olacaktır? Çiçek bir iş için Nalan’ın elbiselerinden birini gizlice alır. Ancak Nalan’ın durumu anlaması pansiyonda büyük gerginliğe sebep olur. Diğer taraftan Sumru ve , Nalan’ın bir açığını bulmaya çalışırlar. Nalan’ın Mert’le olan ilişkisi açığa çıkacak mıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.