İlk bölümü geçtiğimiz akşam yayınlanan ‘Kurşun’ dizisi dünden beri en çok konuşulanlar arasında. Televizyon yapımcısı olan aynı zamanda bir avukat olan Armağan Çağlayan, Twitter hesabından ‘Kurşun’ dizisini eleştirdi.

Dün akşam ilk bölümü yayınlanan ‘Kurşun’ dizisi özellikle de oyuncu Engin Altan hayranları tarafından büyük bir merak ve heyecanla bekleniyordu. Adil bir hayat için amacını iyi bir savcı olmaya adamış birisi ile kalemine güvenen başarılı gazetecinin mücadelesinin anlatıldığı ‘Kurşun’ dizisinde başrol oyuncular arasında Burçin Terzioğlu ile Engin Altan Düzyatan yer alıyor.

Set çekimlerinin İstanbul’da gerçekleştiği diziyi izleyenler arasında Armağan Çağlayan da vardı. Dün akşamdan beri çok konuşulan dizi için Çağlayan, Twitter hesabında diziye yönelik eleştiride bulundu. İşte Armağan Çağlayan’ın o yorumu…

KURŞUN DİZİSİNİN KONUSU…

Dizinin konusu, 1970’lerin İstanbul’unda adalet arayan Savcı Orhan Atmaca karakterini canlandıran (Engin Altan Düzyatan) ve kendine güvenen hırslı gazeteci karakterini oynayan Leyla Devrim’in (Burçin Terzioğlu) mücadelesi anlatılıyor.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Yorum

Daha yeni Daha eski