Kapat

Arka Sokaklar’ın yeni bölümünde Engin Müdür’e gözaltı! Arka Sokaklar 525. bölüm fragmanları yayınlandı!

Anasayfa
Dizi Arka Sokaklar’ın yeni bölümünde Engin Müdür’e gözaltı! Arka Sokaklar 525. bölüm fragmanları yayınlandı!
arka sokaklar n yeni b l m nde engin m d re g zalt arka sokaklar 525 b l m fragmanlar yay nland 9pdnpMtI - Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde Engin Müdür'e gözaltı! Arka Sokaklar 525. bölüm fragmanları yayınlandı!

Uzun sezondur devam eden Arka Sokaklar bu hafta 4 Ekim Cuma akşamı sevenleriyle buluşacak. Her hafta ekranlarında fırtına estiren Arka Sokaklar’ın bu haftaki bölümünde ekip Savcı Ceyda’nın kararı ile zor anlar yaşayacak. Peki, Arka Sokaklar’ın yeni bölümünde neler olacak? İşte, Arka Sokaklar 525. bölüm fragmanları…

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Eski günlerine dönmeye başlayan Mesut Komiser’in geçmişten tanıdığı Ahu ve Yusuf’la yolları kesişir. Ahu ve Yusuf, birbirlerine büyük bir sevgiyle bağlı olan ve evlenme planları yapan iki gençtir. Yusuf’un acı bir şekilde ölmesi, Ahu’yu çok sarsar ve Mesut Komiser bu ölümün üzerindeki sır perdesini kaldırmak için olayın peşine düşer.
Savcı Ceyda, Engin’in ve ekibin üzerine gitmeye başlar. Ekip, Ahu’yu takip ederek Ekrem’in elinden kurtarır. Ancak ipuçları ekibi Sait’e götürmektedir. Acaba ekip görünenlerin ötesinde büyük bir güç ve organize bir suç örgütüyle mi karşı karşıyadır?

Öteki taraftan hayat devam etmekte, Hüsnüler de Tekin’in rol aldığı dizinin heyecanı yaşanmaktadır. Yoksa bu işlerden Hüsnü Başkomiser’in başına yeni dertler mi açılacak?

Mahkum bir baba, kendisine yeni bir hayat kurmaya çalışan bir kadın, karşılık bulamayan bir aşk, gizemli bir cinayete dönüşür. Ekip bu şiddeti önlerken, bir aile dramına şahit olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.