Oyuncu kadrosu ve birbirinden farklı hikayeleri ile izleyenler tarafından ilgiyle izlenen Arka Sokaklar, 25 Ekim Cuma akşamı 528. bölümü ile ekranlara gelecek. Aksiyon ve macera dolu anların ekrana geldiği Arka Sokaklar’ın bu haftaki bölümünde, sürpriz gelişmeler yaşanacak. İşte, Arka Sokaklar’ın 528.bölümünde yaşanacaklara dair ipuçları….

ARKA SOKAKLAR’IN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Seray, İstanbul’a tekrar döndükten sonra Mesut’un peşine düşüyor. Mesut’un kendisine yaptığı iyilikler yüzünden ona aşık olan Seray’ın cesedi bulunuyor. En son irtibatta olan kişi Mesut olarak göründüğünden ekibimize haber veriliyor. Seray’ı kimin öldürdüğünü bulmak için harekete geçen Selin ve Mesut sıkıntılı anlar yaşıyorlar. Selin, Seray’ın kardeşine ulaşır. Ablasını öldüren adamın yerini sorduğu sırada adam Selin’in sırtına silahını dayar.

Ekip, ünlü moda tasarımcının dükkanına saldıran bir şebekenin peşine düşüyor. Rıza Baba, özellikle güvendiği Hüsnü’yü tasarımcıyı korumakla görevlendiriyor. Hüsnü, tasarımcının evine yerleşerek gelecek olan tehlikelerden adamı korumaya başlıyor; fakat, adamın efemine kişiliği yüzünden ekibin diline düşüyor, özellikle de Mesut’un… Hüsnü ve moda tasarımcısı arasında yaşananlar ise, komik sahnelere neden oluyor…

Yorum

Daha yeni Daha eski