TRT dizisi Elimi Bırakma’nın 2. sezonu başlıyor. Alina Boz ve Alp Navruz’dan setten ilk kare geldi. Ayrıca dizi için yazar kadrosuna 3 yeni isim dahil oldu.

TRT’nin sevilen draması Elimi Bırakma’nın başrol oyuncuları Alina Boz ve Alp Navruz, birlikte çekildikleri bir fotoğrafı sosyal medyadan paylaştılar. O fotoğraf, hayranları tarafından büyük ilgi gördü.

İŞTE O FOTOĞRAF;

İLK KARE AYLAR ÖNCESİNDEN

TRT’nin iddialı dizisi Elimi Bırakma, yeni sezonuna başladı. 8 Eylül’de yeni sezonuna başlayan diziden ilk sezon karesi de aylar önce gelmişti. Alina Boz ve Alp Navruz setten ilk kareyi birlikte verdiler.

İŞTE O PAYLAŞIM;

YAZAR KADROSUNA YENİ İSİMLER

TRT’nin iddialı dizisi Elimi Bırakma’nın ikinci sezonu için değişime gidildi. Son olarak İstanbullu Gelin dizisini yazan Ayşe Işıkmen ve Selin Yaltaal, dizinin kadrosuna dahil oldular.

Kadronun genişlemesi bununla sınırlı kalmadı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Büşra Develi’nin başrolü olduğu Hadi Be Oğlum filminin senaristi Rahşan Çiğdem İnan da yazar ekibine dahil oldu.

2. SEZON FRAGMANI;

SEZON FİNALİNDE NELER OLMUŞTU?

Cansu’nun ölümünün üzerinden aylar geçmişti. Azra ve Cenk’in düğün gününde, Sumru öfkesinin etkisiyle Azra’nın karşısına çıkmıştı. Cenk ise feci bir trafik kazası geçirmişti.

Yorum

Daha yeni Daha eski