Yatak odası dekorasyonu yaparken önem vermeniz gereken noktalardan biri nevresim takımı modelleridir. Üzerindeki tasarım ve desenleriyle, sonbahar ve kış sezonunu olduğu gibi yansıtan nevresim takımı modelleri, yatak odalarınıza şıklık ve renk katar. Peki bir nevresim takımı alırken nelere dikkat edilmeli? 2019 sezonunun kışlık nevresim takımı modelleri nelerdir? 2019 kışlık nevresim takım modelleriyle ilgili tüm detaylar sadece myturknet.com’da!

Sonbahar ve kış dönemlerinde yatak odalarınıza renk katacak olan parçalardan biri nevresim takım modelleridir. Birçok markanın nevresim takımı modelleri; 2019 sonbahar ve kış sezonunu olduğu gibi yansıtıyor. Peki bir nevresim takımını satın alırken nelere dikkat edilmeli? Karaca Home, Hepsi Burada, Morhipo ve Taç gibi markaların, 2019 sonbahar kış nevresim takımı modelleri nasıl? İçeriğimiz içerisinde bu başlıkların yanıtlarını verdik. Öncelikle bir nevresim takımı satın alırken dikkat edilmesi gerekenlere yakından bakalım:

NEVRESİM TAKIMI ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Öncelikle bilinmeli ki; nevresim takımı alırken, solmayan ve terletmeyen bir yapıda olması önceliğe alınmalı. Kumaş olarak en uygun tür; bambu, pamuk, polyester çeşitlerini kullanın.

Ancak bu dönemde en uygun olanı, nemi emme özelliğine ait olanlar olacaktır. Nevresim takımı alırken yastık ve yorganlarınıza, ölçü açısından da önem verin.

Bu sebeple kendinize uygun ölçüde yorgan ve yastık satın alın. Yazlık nevresim takımı satın alırken önem vermeniz gereken bunlar. 

Peki ya 2019 sonbahar ve kış nevresim modelleri ve fiyat aralıkları nasıl? Şimdi de bu başlığa bakalım:

KIŞLIK NEVRESİM MODELLERİ

KARACA HOME: 900 TL

KARACA HOME: 600 TL – 999 TL

MORHİPO: 75 TL – 80 TL

MORHİPO: 80 TL

TAÇ: 375 TL

HEPSİ BURADA: 78 TL – 137 TL

Yorum

Daha yeni Daha eski