Beyaz eşya alışverişi yaparken, önem verilmesi gereken birçok nokta bulunur. Bunlar arasında; kullanışlı olması, dekorasyon uyumu ve teknik özellikleri gibi fonksiyonlar vardır. Bu özellikler her beyaz eşya için geçerlidir. Ancak çamaşır makineleri için; temiz yıkama, programlama özellikleri, hacim alanları ve daha pek çok konu önem arz eder. Bu sebeple; bir çamaşır makinesi alırken en iyi ve en kullanışlı çamaşır makinesi modellerini ve bir çamaşır makinesi alırken dikkat edilmesi gerekenleri bilmeniz gerekir. 2019 çamaşır makinesi modelleriyle ilgili tüm bilinmesi gerekenler haberimizde.

Bir evin en elzem ihtiyaçlarından biri kuşkusuz ki çamaşır makineleridir. Hem temiz yıkaması hem de zamandan kazandırması, bir ev kadını için bulunmaz nimettir. Peki her çamaşır makinesi bu konularda başarılı mıdır? İster yeni bir ev dizin ister beyaz eşyalarınızı yenileyin; bir çamaşır makinesi satın alırken hep aynı noktalara önem vermeniz gerekir. Makinenin sahip oldukları özellikler ve satın alırken dikkat edilmesi gerekenler. Bununla birlikte, en iyi çamaşır makinesinin hangisi olduğunu bilmek ve sezonun çamaşır makinesi modelleri ve fiyat aralıkları… Bu içeriğimiz içerisinde; hem 2019 çamaşır makinesi modellerine ve fiyat aralıklarına hem de bir çamaşır makinesi satın alırken nelere dikkat edilmesi gerektiği noktalara yer veriyoruz. En iyi çamaşır makinesi hangisidir? Arçelik, Vestel, Bosch ve Beko, tüketicilerine nasıl çamaşır makineleri sunuyor? Bir çamaşır makinesinin sahip olması gereken temel özellikler nelerdir? Tüm bu soruların yanıtı için, haberimize daha yakından bakalım:

ÇAMAŞIR MAKİNESİ SATIN ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Bir çamaşır makinesi satın alırken markaları bir kenara bırakmanız gerekir. Çünkü önemli olan adı değil, sahip olduğu fonksiyonlardır. Bu sebeple; bir çamaşır makinesini tercih ederken, listelemiş olduğumuz maddeleri tek tek incelemeniz ve bu anlamda en yüksek performansa sahip olanı öne çekmelisiniz:

– Yaygın servis ağına sahip olması

– Garanti sürelerinde bir sıkıntı oluşmaması

– Üretim yılı ve makine malzemelerinin güncel parçalardan oluşması

– Bir makinenin yalnızca 1 dakika içerisinde yaptığı devir / dönme sayısı

– Sahip olduğu program sayısı

– Enerji tasarrufu

Bir çamaşır makinesi bu temel özelliklere sahipse, onun için iyi ve kullanışlı bir çamaşır makinesi sözü, doğru bir tanımlama olacaktır.

2019 ÇAMAŞIR MAKİNESİ MODELLERİ VE FİYATLARI

ARÇELİK: 3.001 TL – 4.126 TL

BEKO: 1.949 TL – 3.180 TL

VESTEL: 4.499 TL – 4. 299 TL

BOSCH: 4.619 TL – 7.005 TL

Yorum

Daha yeni Daha eski