Kapat

Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Nedim ölecek mi?

Anasayfa
Dizi Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Nedim ölecek mi?
zalim stanbul yeni b l m fragman yay nland nedim lecek mi 35qRSTPc - Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Nedim ölecek mi?

Zalim İstanbul yeni kısım fragmanında Nedim’in öldüğü istikametinde haberler çıkıyor. Nedim’in irtihalinden ise Cemre sorumlu tutularak, gözaltına alınıyor!

Cemre ile karşı zıdda gelen Agah, ondan bu ihaneti ne için yaptığının hesabını soruyor! Sonrasında ise soluğu Şeniz’in yanında alıyor! Pekala Cemre, gerçekleri Agah’a söyledi mi?

Nedim, tekrar hayata döndürülebilecek mi?

YENİ KISIM ÖZETİ

Cenk’in Cemre ile beklenmedik müsabakası kaçma kovalamacaya dönüşür. Cemre, Cenk’e asla güvenmez, ne niyetle orada olduğuna inanmaz ve sert bir yüzleşmenin akabinde onu atlatmayı başarıp pansiyona döner. Nedim, onu tanıyan pansiyoncudan korkmuş, Cemre’yi uyarmaya çalışır ancak Cemre, Cenk paniğindedir, onu dinlemez, tek derdi çabucak o gece oradan kaçmalarıdır.

Agah, Şahin’i bir müddettir takiptedir ve kuşkularında haklı çıkar. Şeniz gerisinden iş çevirmektedir. Agah öğrendiklerini sineye çekmez fakat evvel Nedim’i bulmalıdır. Şeniz de irtibatı sayesinde Nedim ve Cemre’nin izini bulur. Gelgelelim hesaplamadığı tek şey oğlunun ondan bir adım önde olduğudur.

Seher gözaltında dahi kızından bir haber almak için çırpınırken aldığı haber onu yıkıma götürecektir. Şeniz’ in kusursuz sandığı planı Nedim’i, oğlunu ve kendini içine atan bir yangına dönüşecek, üstüne Agah’a karşı savunmasız kalacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.