Kapat

Zalim İstanbul 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Zalim İstanbul 11. son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Zalim İstanbul 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Zalim İstanbul 11. son bölüm izle
zalim istanbul 12 yeni bolum fragmani yayinlandi zalim istanbul 11 son bolum izle 22879 - Zalim İstanbul 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Zalim İstanbul 11. son bölüm izle

Zalim İstanbul dizisinin son bölümünde; Nedim, onu tanıyan pansiyoncudan korkmuş, Cemre’yi uyarmaya çalışır fakat Cemre, Cenk paniğindedir, onu dinlemez, derdi hemen o gece oradan kaçmalarıdır. Agah, Şahin’i bir süredir takiptedir ve şüphelerinde haklı çıkar. Şeniz arkasından iş çevirmektedir.

ZALİM İSTANBUL YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


ZALİM İSTANBUL 11. SON BÖLÜM İZLE

Agah öğrendiklerini sineye çekmez ama önce Nedim’i bulmalıdır. Şeniz de bağlantısı sayesinde Nedim ve Cemre’nin izini bulur. Ancak hesaplamadığı tek şey oğlunun ondan bir adım önde olduğudur.

z1 - Zalim İstanbul 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Zalim İstanbul 11. son bölüm izle

Seher gözaltında dahi kızından bir almak için çırpınırken aldığı onu yıkıma götürecektir. Şeniz’ in kusursuz sandığı planı Nedim’i, oğlunu ve kendini içine atan bir yangına dönüşecek, üstüne Agah’a karşı savunmasız kalacaktır.

Şeniz kendini kurtarmak için Cemre ve Nedim’in peşine düşüyor. Herkes uzaklara kaçan Cemre ve Nedim’in peşindedir. Agah, Nedim için Seher ise Cemre için endişelenirken sadece kendi için endişelenen biri vardır, Şeniz!

z2 - Zalim İstanbul 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Zalim İstanbul 11. son bölüm izle

Yaptıklarının ortaya çıkacağından korkan Şeniz, Cemre ve Nedim’i yakalaması için adam tutar. Amacı onları Agah’tan önce yakalamaktır. Nedim’i korumaya çalışan Cemre ise yakalanma ihtimalinden dolayı tedirgindir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.