Kanal 7 ekranlarında geçtiğimiz sezon başlayan ve oldukça beğeni kazanan Yemin dizisinin başrol oyuncusu Özge Yağız dizinin ikinci sezonuna dair merak edilenlerden anlattı. Yeni sezonun ilk sezondan daha farklı ilerleyeceğini ve ilk sezonda çok kızdıkları Reyhan’ın olmayacağını daha dişli bir karakterle karşılaşacaklarını söyleyen Yağız hayatı ile ilgili bilinmeyenler hakkında da konuştu.

Yasemin /ÖZEL

Yemin dizisi bir evlilikte sabrın, güvenin ve saygının sevgiyi doğurduğunu göstermeye devam ediyor. Geçtiğimiz sezon Kanal 7 ekranlarında büyük umutla başlayan yüksek reytinglerle de başarısını gösteren Yemin dizisi yaptığı sezon finali ile adeta seyirciyi ekranlara kitledi. Yaz boyu sabırsızlıkla beklenen dizi Eylül ayı itibari ile ikinci sezonu başladı. Dizinin başrol oyuncusu Reyhan’ı oynayan Özge Yağız, seyirciyi ikinci sezonda büyük sürprizlerin beklediğini ilerleyen bölümlerle bunu daha iyi anlayacağını ifade etti. İlk sezonda dayısının isteği üzerine Emir ile evlenen ve verdiği Yemin nedeniyle sabır gösterip yaşadığı her zorluğa rağmen susan Reyhan’ın ikinci sezonda daha farklı olduğunu söyleyen Yağız, bu durumdan kendisinin de mutlu olduğunu söyledi. 

MEĞER GÜZEL OYUNCUNUN ASLI MESLEĞİ…

Yaşı ile sosyal medyada oldukça dikkat çeken oyuncuyu ekranlarda ilk kez Adını Sen Koy dizisinde Zeliha karakteri ile tanıdık. İlk başrolü ise Yemin dizisindeki Reyhan ile yapan oyuncu başarısını da bu karakter ile seyirciye gösterdi. Adeta fenomen haline gelen oyuncunun neredeyse her adımı sosyal medyada hayranları tarafından takip ediliyor. Çevresinin ısrarı ile oyunculuk kariyerine başladığını söyleyen oyuncu, asıl mesleğinin diyetisyenlik olduğunu açıkladı. Yasemin.com editörlerinden Fatimatüzzehra Maslak’a konuşan güzel oyuncu hem dizi hem de hayatı hakkında merak edilenleri anlattı. Ayrıca çoğu kişi bakın güzel kime benzetiyor?

Yorum

Daha yeni Daha eski