Kanal 7’nin başrolünde Özge Yağız ve Gökberk Demirci’nin yer aldığı günlük dizi Yemin’in 85. bölüm özeti yayınlandı. Emir, Reyhan’ın hayatını bir kez daha kurtarır. Ancak Reyhan’ın hedefinde olduklarından bi’ haberdir. İşte 85. bölümde yaşanacaklar!

Kanal 7’nin hafta içi her gün yayınlanan günlük dizisi Yemin’in 84. bölüm özeti yayınlandı. Bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümüyle, heyecanını sürdürmeye devam edecek olan dizinin 84. bölümünde yaşanacaklar, seyirciyi bir kez daha ekrana kilitleyecek. Peki Yemin’in 84. bölümünde seyirciyi neler bekliyor?

YEMİN DİZİSİ 85. BÖLÜM ÖZETİ

Reyhan ve Emir, uzun bir aradan sonra ilk kez baş başa kalırlar. Aralarındaki sorunu çözmeye çalışan çift, Reyhan’ın başına gelecek bir olayla biraz daha yakınlaşır. Kıskançlık krizleri geçiren Cemre ise Reyhan ve Emir’i hedefine almıştır. Reyhan ise oldukça önemli bir itirafta bulunur.

Kemal, Talaz’ın hedefindedir. Narin, Kemal’i bu tehlikeden kurtarmaya çalışır. Ancak Kemal’in Narin’i tehlikeye sokmaya hiç niyeti yoktur. Peki Kemal’in bulduğu çözüm yolu, Narin’in hoşuna gidecek midir?

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Yorum

Daha yeni Daha eski