Kanal 7’nin başrolünde Özge Yağız ve Gökberk Demirci’nin yer aldığı günlük dizi Yemin’in 84. bölüm özeti yayınlandı. Reyhan, Cavidan adımında büyük bir şaşkınlık yaşar. Pes eden Reyhan, artık mücadele etmemeye karar verir. İşte 84. bölümde yaşanacaklar!

Kanal 7’nin hafta içi her gün yayınlanan günlük dizisi Yemin’in 84. bölüm özeti yayınlandı. Bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümüyle, heyecanını sürdürmeye devam edecek olan dizinin 84. bölümünde yaşanacaklar, seyirciyi bir kez daha ekrana kilitleyecek. Peki Yemin’in 84. bölümünde seyirciyi neler bekliyor?

YEMİN DİZİSİ 84. BÖLÜM ÖZETİ

Emir ile Reyhan, uzun bir aranın ardından baş başa kalır. Dağ kulübesinde beraber kalan ikili, sorunları çözmek için büyük bir fırsat yakalamış olur. Bu durum ve Reyhan’ın planı, Cemre’yi çılgına çevirir. Cemre, gözü dönmüş bir şekilde hain planlarına devam eder.

Diğer yandan Narin konusunda yanlış yaptığını anlayan Kemal, kendisini Narin’e affettirmeye çalışır. Ancak fark etmeden kendisini bekleyen tehlikeye doğru da adım adım ilerler. 

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Yorum

Daha yeni Daha eski