Kapat

Yemin dizisi 81. bölümünde neler yaşanacak? İşte Yemin dizisi 81. bölüm özeti

Anasayfa
Yaşam Yemin dizisi 81. bölümünde neler yaşanacak? İşte Yemin dizisi 81. bölüm özeti
yemin dizisi 81 b l m nde neler ya anacak te yemin dizisi 81 b l m zeti HWpJZ791 - Yemin dizisi 81. bölümünde neler yaşanacak? İşte Yemin dizisi 81. bölüm özeti

Kanal 7’nin başrolünde Özge Yağız ve Gökberk Demirci’nin yer aldığı günlük dizi Yemin’in 80. bölüm özeti yayınlandı. Cemre’nin adımı, Reyhan’dan beklenmedik bir hareketle karşılaştırır. Narin ise Kemal’i yüzüstü bırakacak olmanın üzüntüsü içerisindedir. İşte 80. bölümde yaşanacaklar!

Kanal 7’nin hafta içi her gün yayınlanan günlük dizisi Yemin’in 81. bölüm özeti yayınlandı. Bugün yayınlanacak olan yeni bölümüyle, yeni sezonun ilk haftasına veda edecek olan dizinin, 81. bölümünde yaşanacaklar, seyirciyi bir kez daha ekrana kilitleyecek. Peki Yemin’in 81. bölümünde seyirciyi neler bekliyor?

- Yemin dizisi 81. bölümünde neler yaşanacak? İşte Yemin dizisi 81. bölüm özeti

YEMİN DİZİSİ 81. BÖLÜM ÖZETİ

Reyhan’ı evden uzaklaştırmak için her yolu deneyen Cemre, sonunda amacına ulaşır ve Reyhan’ı herkesin önünde haksız bir durumun içerisine düşürür. Haklı olduğu halde olumsuz bir duruma maruz kalan Reyhan’ın, tüm bu olanlara vereceği tepki merak konusudur.

Masal’ı kaybetmemek için müfettişe karşı iyi aile rolünü oynayan Kemal ve Narin, zorlu bir imtihandan geçerken, Narin’in gizledikleri Kemal’in gözünden kaçmaz. Karşılaşacağı bilgi ise o’nu oldukça şaşırtır.

yemin dizisi 81 b l m nde neler ya anacak te yemin dizisi 81 b l m zeti 1 O5qjQRha - Yemin dizisi 81. bölümünde neler yaşanacak? İşte Yemin dizisi 81. bölüm özeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.