Kapat

Yemin dizisi 75. bölümünde neler yaşanacak? İşte Yemin dizisi 75. bölüm özeti

Anasayfa
Yaşam Yemin dizisi 75. bölümünde neler yaşanacak? İşte Yemin dizisi 75. bölüm özeti
yemin dizisi 75 b l m nde neler ya anacak te yemin dizisi 75 b l m zeti fcO4lCSj - Yemin dizisi 75. bölümünde neler yaşanacak? İşte Yemin dizisi 75. bölüm özeti

Kanal 7’nin başrolünde Özge Yağız ve Gökberk Demirci’nin mekan aldığı günlük seri Yemin’in 75. kısım özeti yayınlandı. Buyruk ile barışmak isteyen Reyhan’ın imdadına Cemre yetişir. İşte 75. kısımda yaşanacaklar!

Kanal 7’nin hafta içi her gün yayınlanan günlük serisi Yemin’in 75. kısım özeti yayınlandı. Cuma akşamı ekrana gelecek olan serinin 75. kısmında yaşanacaklar, seyirciyi bir defa daha ekrana kilitleyecek. Pekala Yemin’in 75. kısmında seyirciyi neler bekliyor?

YEMİN SERISI 75. KISIM ÖZETİ

Reyhan ve Buyruk için üzülen ve onların arasının bozulduğunu fark eden Cemre, ikiliyi barıştırmak için adım atar. İpleri eline alan Cemre, Emir’i kaybetme korkusu yaşayan Reyhan ve Buyruk için uğraş etmeye başlar.

Evliliğini herkesten gizleyen Kemal ise güzelce sıkıntı duruma düşer. Narin ile çıktıkları duruşmada önüne çıkan tanık, o’nu nispeten şaşırtır.

yemin dizisi 75 b l m nde neler ya anacak te yemin dizisi 75 b l m zeti 0 OIVRzzQG - Yemin dizisi 75. bölümünde neler yaşanacak? İşte Yemin dizisi 75. bölüm özeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.