Kapat

Yemin dizisi 74. bölümünde neler yaşanacak? İşte Yemin dizisi 74. bölüm özeti

Anasayfa
Yaşam Yemin dizisi 74. bölümünde neler yaşanacak? İşte Yemin dizisi 74. bölüm özeti
yemin dizisi 74 b l m nde neler ya anacak te yemin dizisi 74 b l m zeti w6CAngth - Yemin dizisi 74. bölümünde neler yaşanacak? İşte Yemin dizisi 74. bölüm özeti

Kanal 7’nin başrolünde Özge Yağız ve Gökberk Demirci’nin yan aldığı günlük seri Yemin’in 74. kısım özeti yayınlandı. Emir’i hatalı görüp tokat atan Reyhan, gerçekle yüzleştiğinde artık her şey için çok geçtir. İşte 74. kısımda yaşanacaklar!

Kanal 7’nin hafta içi her gün yayınlanan günlük serisi Yemin’in 74. kısım özeti yayınlandı. Perşembe akşamı ekrana gelecek olan serinin 74. kısmında yaşanacaklar, seyirciyi bir kere daha ekrana kilitleyecek. Evet Yemin’in 74. kısmında seyirciyi neler bekliyor?

YEMİN SERISI 74. KISIM ÖZETİ

Emir’i suçlayıp ona tokat atan Reyhan, attığı tokat için pişmanlık duymaya başlar. Bu süreçte ise haksızlığa uğrayan Emir’in hayatı tehlikeye girer. Narin ile alelacele yaptığı evlilik sebebiyle kızı Masal’ı önüne alan Kemal, o’nun tarafından suçlanmak ve gizlediği sırrın tartısı gerçeğinin altında ezilir. Masal’ın bir anda ortadan kaybolması ise Kemal’i düzgünce yıkar.

yemin dizisi 74 b l m nde neler ya anacak te yemin dizisi 74 b l m zeti 0 9VRjZy78 - Yemin dizisi 74. bölümünde neler yaşanacak? İşte Yemin dizisi 74. bölüm özeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.