Kapat

Yemin dizisi 74. bölümünde neler yaşanacak? İşte Yemin dizisi 74. bölüm özeti

Anasayfa
Yaşam Yemin dizisi 74. bölümünde neler yaşanacak? İşte Yemin dizisi 74. bölüm özeti
yemin dizisi 74 b l m nde neler ya anacak te yemin dizisi 74 b l m zeti iSmUhS4T - Yemin dizisi 74. bölümünde neler yaşanacak? İşte Yemin dizisi 74. bölüm özeti

Kanal 7’nin başrolünde Özge Yağız ve Gökberk Demirci’nin konum aldığı günlük seri Yemin’in 74. kısım özeti yayınlandı. Emir’i hatalı görüp tokat atan Reyhan, gerçekle yüzleştiğinde artık her şey için çok geçtir. İşte 74. kısımda yaşanacaklar!

Kanal 7’nin hafta içi her gün yayınlanan günlük serisi Yemin’in 74. kısım özeti yayınlandı. Perşembe akşamı ekrana gelecek olan serinin 74. kısmında yaşanacaklar, seyirciyi bir kere daha ekrana kilitleyecek. Pekala Yemin’in 74. kısmında seyirciyi neler bekliyor?

yemin dizisi 74 b l m nde neler ya anacak te yemin dizisi 74 b l m zeti 0 OFP4QGGu - Yemin dizisi 74. bölümünde neler yaşanacak? İşte Yemin dizisi 74. bölüm özeti

 YEMİN SERISI 74. KISIM ÖZETİ

Emir’e tokat atan lakin o’nun temiz olduğunu geç fark eden Reyhan, attığı tokattan ötürü büyük pişmanlık duymaya başlar. Reyhan bu pişmanlığı yaşarken, Buyruk hayati tehlike yaşar.

Öte yandan yaptığı evlilik sebebiyle kızı Masal tarafından suçlanan Kemal, taşıdığı sırrın altında uygunca ezilir. Masal’ın kaybolması ise perişan eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.