Kapat

Yemin dizisi 72. bölüm özeti! Yemin dizisi 72. bölümde yaşanacaklar!

Anasayfa
Yaşam Yemin dizisi 72. bölüm özeti! Yemin dizisi 72. bölümde yaşanacaklar!
yemin dizisi 72 b l m zeti yemin dizisi 72 b l mde ya anacaklar CHDLryJY - Yemin dizisi 72. bölüm özeti! Yemin dizisi 72. bölümde yaşanacaklar!

2019-2020 yayın devrine bu akşam yayınlanan 71. kısmıyla süratli bir geçiş yapan Yemin serisi, 72. kısmıyla ekrana gelmeye hazırlanıyor. Evet ekranın en çok izlenen günlük serisi Yemin’in 72. kısmında neler yaşanacak? İşte Yemin serisi 72. kısmıyla ilgili tüm bilinmesi gerekenler!

Kanal 7’nin reyting rekortmeni günlük serisi Yemin, yeni serisine süratli bir geçiş yaptı. Gökberk Demirci ve Özge Yağız’ın başrolünde olduğu seri, 10 Eylül Salı akşamı 72. kısmıyla ekrana gelecek. Sizler için Yemin serisinin 72. kısmında yaşanacakları ayrıntılı bir biçimde derledik. Yemin serisi 72. kısmıyla ilgili tüm merak edilenler, haberimizde:

yemin dizisi 72 b l m zeti yemin dizisi 72 b l mde ya anacaklar 0 qNBugl6M - Yemin dizisi 72. bölüm özeti! Yemin dizisi 72. bölümde yaşanacaklar!

YEMİN SERISI 72. KISIM ÖZETİ

Yaşananlardan uzun bir mühlet sonra, Buyruk ve Reyhan tekrar bir araya gelir. Zeynep’in illeti, iki aşığı buluşturur lakin bu hastalık, birbirlerine kavuşmalarını sağlayacak mıdır? Bu durum belirsizliğini korurken, konaktan kovulan Cavidan ise eski gücüne kavuşmak için kötülük yapmaktan geri durmaz.

yemin dizisi 72 b l m zeti yemin dizisi 72 b l mde ya anacaklar 1 i8aEve8N - Yemin dizisi 72. bölüm özeti! Yemin dizisi 72. bölümde yaşanacaklar!

Hayatına bir anda çıkıp giren Narin’in evlilik teklifiyle şoka giren Kemal, kızı Masal’ı kaybetme ihtimaliyle karşı zıdda kalır. Narin ise evlenmezse had dışı edilme korkusu içerisindedir. Evet Kemal, artık ne yapacaktır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.