Kapat

Yasak Elma 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yıldız kolay kolay kaybetmez! Yasak Elma 48. son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Yasak Elma 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yıldız kolay kolay kaybetmez! Yasak Elma 48. son bölüm izle
yasak elma 49 yeni bolum fragmani yayinlandi yildiz kolay kolay kaybetmez yasak elma 48 son bolum izle 24964 - Yasak Elma 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yıldız kolay kolay kaybetmez! Yasak Elma 48. son bölüm izle

dizisi 48. son bölümüyle ekranlarında yayınlandı. Son bölümde; Şahika evin yönetimini ele geçirmiş ve bir korku imparatorluğu kurmuştur. Yiğit’i yanına alarak gizliden her şeyi ele geçirmeye çalışmaktadır.

YASAK ELMA YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


YASAK ELMA 48. SON BÖLÜM İZLE

Hesaba katmadığı tek şey, Ender’in kaybolduğu gece ortadan kaybolan ’ın, ansızın ortaya çıkacak olmasıdır. Üstelik yalnız da gelmemiştir.

Yıldız evden atılmasının üzüntüsünü yaşarken, Ender zaferinin keyfini süreceğini sanarak yanılır. Şahika’nın neyin peşinde olduğuna uyanması uzun sürmez.

sahika - Yasak Elma 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yıldız kolay kolay kaybetmez! Yasak Elma 48. son bölüm izle

Yıldız kendi masumiyetini ispatlamak isterse de, Halit artık Yıldız’ı düşünecek durumda değildir. Şahika planını uygulamak için dört elle çalışırken, Yiğit’i tamamen kendi yörüngesine almıştır.

Ender, Şahika’nın yüzünü Halit’e anlatmak isterken düşmanının Yıldız gibi olmadığını ve çok büyük bir tehlikeyle karşıya olduklarını anlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.