Kapat

Vuslat 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vuslat 21. son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Vuslat 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vuslat 21. son bölüm izle
vuslat 22 yeni bolum fragmani yayinlandi vuslat 21 son bolum izle 82706 - Vuslat 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vuslat 21. son bölüm izle

dizisi yeni sezona merhaba dedi. Geçtiğimiz sezonda Aziz, Feride’ye evlilik teklif etmişti. Yeni sezonda ise Feride’nin gözyaşları dinmiyor. Çünkü aşık olduğu adam onu artık tanıyamıyor ve “Siz kimsiniz?” diye soruyor.  22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölümden ipuçları…

VUSLAT YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

 

VUSLAT 21. SON BÖLÜM İZLE

Visal’e giden yolculuğunda Aziz, ölümle karşıya kalmıştır. Aziz ve Feride birçok engeli aştığı gibi bunu da aşıp sürpriz bir şekilde bir araya gelecek, ancak artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Aziz bütün gemileri yakmak için hazırlanırken, Feride’ye beklenmedik bir davetiye gelir.

vuslat 2 - Vuslat 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vuslat 21. son bölüm izle

Aziz ve Feride’nin zehirlendiği, Kerem’in vurulduğu ve Tahsin’in polisle burun buruna geldiği gecenin sabahında hem Korkmazer Ailesi hem de Çağlar Ailesi büyük kayıplar vermiştir. İki ailenin bir araya gelmesi taşları yerinden oynatır. Artık sır dolu geçmiş, hafızalarda ve tozlu bodrumlarda saklı kalamayacaktır.

Holdingdeki dengeleri korumak için işlerin başına geçmek zorunda kalan Sultan, bir Korkmazer olmasından dolayı gerektiğinden erken büyümek zorunda kalmıştır. Nehir perde arkasında şirketin patronudur, ancak holdingin zorlu sürecinde Feride’den kurtulmak istemesine rağmen, Feride’yle birlikte çalışmak zorunda kalmıştır.

vuslat 3 - Vuslat 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vuslat 21. son bölüm izle

Kerem geçmişine dair ipuçları bulmak için Alice’in ve kendine verilen anahtarın peşine düşmüş, her bulduğu bilgiyle resmin tamamına daha da yaklaşmıştır.

Satranc-ı Urefa’da ise Salih Baba bir yandan Yolcu’nun geri dönüşünü beklerken bir yandan da Çarkıfelek yerine Kader’in neler getireceğini bekleyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.