Kapat

Ünlü oyuncu Burcu Kara’dan korkutan haber! Ölümden döndü…

Anasayfa
Yaşam Ünlü oyuncu Burcu Kara’dan korkutan haber! Ölümden döndü…
nl oyuncu burcu karadan korkutan haber l mden d nd HOKwcriq - Ünlü oyuncu Burcu Kara'dan korkutan haber! Ölümden döndü...

Ünlü oyuncu Burcu Kara, vefattan döndü. Dedesinin köyünde arıların saldırısına uğrayan Kara, kaçarken bir köpeğin saldırıp ısırmasıyla mevtten döndü.

Ünlü oyuncu Burcu Kara, dedesinin İznik’teki köyünde atağa uğradı. Bir küme arı ve komşusuna ilişkin olan bir köpeğin saldırısına maruz kalan 39  yaşındaki oyuncu, yaşadığı endişe dolu anları şu laflarla açıkladı:

nl oyuncu burcu karadan korkutan haber l mden d nd 0 BNvPFlk2 - Ünlü oyuncu Burcu Kara'dan korkutan haber! Ölümden döndü...

“Kuzenimle ağaçtan incir topluyorduk. Birinci evvel 2-3 tane arı geldi. Daha sonra sayıları artınca kuzenim, eliyle uzaklaştırmaya çalıştı. Korkup kaçınca, 10’dan ziyade arı üzerime kondu. Panikle ikimiz de munfasıl tarafa koştuk. Gittiğim istikamette kovanı açık arılar vardı. O yüzden bir anda hepsi vücudumu sardı. O sırada komşumuzun köpeği de bana saldırdı ve ayağımı ısırdı. Süratlice komşumun konutuna sığınıp, çabucak kendimi banyoya attım ve suyun altına girdim. Üzerimdeki arıları o formda temizledim. Yaklaşık 15 tane arı soktu. Hekim alerji ilacı verdi. Sonraki gün göz kapaklarımdan bile arıların iğnelerini çıkardık.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.