Kapat

Sen Anlat Karadeniz’in 55. yeni bölüm fragmanı geldi! Sen Anlat Karadeniz 54. son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Sen Anlat Karadeniz’in 55. yeni bölüm fragmanı geldi! Sen Anlat Karadeniz 54. son bölüm izle
sen anlat karadeniz8217in 55 yeni bolum fragmani geldi sen anlat karadeniz 54 son bolum izle 15806 - Sen Anlat Karadeniz’in 55. yeni bölüm fragmanı geldi! Sen Anlat Karadeniz 54. son bölüm izle

Dizilerde yeni sezonlar başlarken izleyiciler dizilerin yeni sezonlarını ilgiyle takip ediyor. Dün akşam Sen Anlat ’in yeni sezonu ekranlara geldi ve izleyiciler dizinin son bölümüne kavuştu. Sen Anlat ’in 55. yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve gelecek bölümden ipuçları izleyiciyle buluştu. Sen Anlat 54. son bölümünde ise Tahir son anda Nefes’i hastaneye yetiştirmeyi başarır. Hem Nefes’ini hem de doğacak çocuğunu kaybetme korkusuyla çılgına döner Tahir. Bunun sorumlusu olan Genco’dan hesap sormaya gittiğinde hiç beklemediği bir şeyle karşılaşır. Genco’nun yıllar önce canını yaktığı genç bir kız Nefeslere sığınır. Artık Genco yaptıklarının cezasını çekecektir. İşte Sen Anlat son bölüm izleme linki ve Sen Anlat 55. yeni bölüm fragmanı…

SEN ANLAT KARADENİZ 55. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

SEN ANLAT KARADENİZ FRAGMAN

SEN ANLAT KARADENİZ 54. SON BÖLÜM İZLE

Yangından kurtulmayı başaran Genco, Melek’i susturmakla kalmayıp Kalelilerden intikam almak için kolları sıvar. Kalleşçe bir plan yapıp, Nefes’in radyodaki konuşmasını sürpriz bir silaha çeviren Genco, Kalelilerin itibarını iki paralık etmek için uğraşacaktır.

sen anlat - Sen Anlat Karadeniz’in 55. yeni bölüm fragmanı geldi! Sen Anlat Karadeniz 54. son bölüm izle

Son bölümde Kaleli ailesinin sefası ekrana geldi.

Melek için işbirliği yapan Nefes ve Hazan sonunda genç kızı konuşturmayı başarırlar. Melek o güne kadar sır gibi sakladığı gerçeği Nefes’le paylaşırken, Melek’in itirafı Genco’nun bu savaştaki ölümcül darbesini hazırlar.

Nefes ve Tahir doğacak çocuklarının hayalini kurarken, bu hayale gölge düşer. Acilen ameliyata girmesi Nefes, Genco tarafından kaçırılır. Hayatta kalmak için zamanla yarışan Nefes, şimdi Genco’nun elinde tutsaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.