Kapat

Seksenler’in Rukiye’si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Anasayfa
Galeri Seksenler’in Rukiye’si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler Yc3jZuAV - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 0 s3zpLLa2 - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Seksenler’de evin biricik annesi Rukiye’nin son halini görenler gözlerine inanamadı.
seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 1 yDg6aGbN - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Rukiye karakterine hayat veren Özlem Türkad, mide küçültme ameliyatıyla 35 kilo verdi. Türkad sosyal medyada yaptığı paylaşımın altına “Yoook siz beni tombik seviyorsunuz diye kilo falan almıyorum! Bulunanı bu! Pozum nasıl? Şaka bir yana acayip özlemişim Rukiye’mi valla, seviyorum napiim…” yazdı.

ÇİÇEK DİLLİGİL

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 2 1CMMxYYX - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Oyuncu Çiçek Dilligil yaklaşık 3 yıl önce geçirdiği mide küçültme ameliyatı sonrası 30 kilo verdi. Gün geçtikçe eriyen oyuncu, yeni hedefini belirledi. Ameliyat sonrası beslenmesine dikkat eden ve hemen hemen her gün spora giden Dilligil, 5 kilo daha vereceğini söyledi.
seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 3 zx8hH9NR - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
2014 yılında 142 kiloya çıkınca zayıflama kararı alan ve 5 yılda 62 kilo veren oyuncu Ümit Erdim zayıflamaya ve formunu korumaya devam ediyor. Daha önce “Kilo vermem organik, ameliyat yok, emek var” sözleriyle mide ameliyatı olduğu iddialarını reddeden ve kilolu halinin fotoğrafını paylaşıp “Böyle mi olmamı istiyorsunuz” diye eleştirilere tepki gösteren 34 yaşındaki oyuncu önceki gün Marmaris’teki Dünya Ralli Şampiyonası öncesi poz verdi.
seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 4 I3lxKJLc - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Antrenman sonrası Instagram’dan paylaştığı fotoğrafta 80 kilonun da altına düştüğü belli olan Ümit Erdim bir deri bir kemik haliyle dikkat çekti.
seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 5 TS6wXRdi - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Büşra Pekin, sevgilisi Ersay Üner’le Nişantaşı City’s’de görüntülendi. Muhabirlerle sohbet eden Pekin, sorular üzerine 6 yılda 12 kilo verdiğini söyledi.
seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 6 xXV6RunD - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Pekin, “Sağlıklı bir diyet uyguladım, spor yaptım. 6 yılda 12 kilo verdim. Yani benimki bir anda olmadı” dedi.

IŞIN KARACA

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 7 drGVmOGb - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Son zamanlarda sesi kadar verdiği kilolarla da konuşulan Işın Karaca, Muğla’nın Bodrum ilçesinde tatil sezonunu açtı. Karaca, önceki gün Torba Nikki Beach’te objektiflere takıldı. İkinci eşi Sedat Doğan’dan olan kızı Sasha Mia ile denizde oyunlar oynayan 43 yaşındaki şarkıcı, vermiş olduğu kilolarıyla dikkat çekti.
seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 8 tC1dA5GD - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
İki yıl önce mide küçültme ameliyatı geçiren ve bu operasyonun ardından 45 kilo verdiğini açıklayan Karaca’nın kızı Mia ile suyun içindeki neşeli halleri objektiflere yansıdı.
seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 9 zeTfPVAu - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
İşler Güçler dizisindeki Salih Abi karakteriyle ünlenen oyuncu Burak Satıbol, görenleri hayrete düşürdü.
seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 10 hLblpmvt - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Satıbol, “Toplamda 40 kilo verdim. Sağlığıma kavuştum. Eski halimden eser kalmadı. Birçok hastalığım vardı ve hepsinden kurtuldum” dedi.
seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 11 8LHdgLwh - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Kelly Brook

İngiliz model, sunucu ve radyocu Kelly Brook, dün öğleden sonra Londra sokaklarında görüntülendi. 

Dört yıldır birlikte olduğu sevgilisi Jeremy Parisi ile birlikte görüntülenen Brook’un kilo aldığı gözlerden kaçmadı. Brook, kilolarını gizlemek için gömlek tarzı salaş bir elbise giymişti.
Öte yandan Brook, kilo alma nedenini de açıkladı.

Son dönemde bir kez daha 40 bedenden 44 bedene çıkan yani iki beden birden büyüyen Brook, bunun nedeninin sık sık tükettiği patates cipsi ve yediği tatlılar olduğunu söyledi. Dünyanın en güzel kadınlarından biri olarak nitelendirilen Brook “Kilo aldığımın farkındayım, bunu inkar etmem” dedi. Güzel yıldız kısa bir süre önce sağlıklı beslenmeye başladığını ve porsiyonlarını küçülterek yediklerini denetim altına aldığını da sözlerine ekledi.

ADELE

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 12 Ws3XXNxq - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Eşi Simon Konecki’den boşanan ve bir süre müziğe ara veren Adele, kilo vermiş haliyle döndü.
seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 13 PZEMRige - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Yıllar içinde kilolarından kurtulduğu gözlenen 31 yaşındaki İngiliz şarkıcı, son dönemde pilates yaparak yaklaşık 6,5 kilo daha verdi.

Yıllar içinde Adele’in görünümü böyle değişti: 

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 14 DadEjFyw - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
2008
seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 15 9JyL1NQp - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
2009
seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 16 CsP9CmJL - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
2010
seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 17 XOgAcdaL - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
2011
seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 18 sdSDZle3 - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
2012
seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 19 Nhy78cSw - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
2013
seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 20 gAVnRs3n - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
2014
seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 21 PhBC7BG6 - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
2015
seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 22 ndWNM8Ec - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
2016
seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 23 HzghZAMc - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

2017

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 24 Y5hpcjXL - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

2018

İşte kilo vererek büyük değişim geçiren diğer ünlüler…

PELİN ÖZTEKİN

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 25 4qQhUw6c - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Verdiği kilolarla dikkat çeken oyuncu Pelin Öztekin, deniz sezonunu açtı. Cunda’da tatil yapan Öztekin, 93 kilo vermesinina ardından bikinili pozunu sosyal medya hesabından yayınladı. 

Geçirdiği büyük değişim ile sevenlerini şaşırtmaya devam eden Öztekin, paylaşımına “Yeni haftanız böyle saf, gerçek sevgiyle dolsun…” notunu düştü.

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 26 gqJzHwg5 - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Mide küçültme ameliyatıyla kilolarından kurtulan Öztekin daha önce de Kaş tatilinden bir kareyi paylaşmıştı. 

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 27 4zpOgTGw - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Öztekin, 158 kiloya kadar çıkınca Nisan 2015’te mide küçültme ameliyatı olmuştu. BKM Mutfak’taki skeçlerde kilosuyla örtüşen rolleriyle adını geniş kitlelere duyuran Öztekin, mide ameliyatı sonrası ilk 6 ayda 158 kilodan 100 kiloya düşmüştü. Öztekin son olarak 21 ayda 90 kilo verip 65’e düştü. 

ŞÜKRAN OVALI

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 28 8pmfRxOu - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Futbolcu Caner Erkin ile bebeklerini kucaklarına alan oyuncu Şükran Ovalı doğum sonrası kilolarından kurtuldu. 

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 29 5KZ4sU6N - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Ovalı, eşiyle böyle poz verdi.
seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 30 7B1ehcDG - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Ovalı, “Doğum kilolarımdan kurtuldum. Yaklaşık 30 kilo almıştım, hepsi gitti” diye konuştu.

ŞAHAN GÖKBAKAR

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 31 amlenKqm - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Son zamanlarda verdiği kilolarla dikkat çeken oyuncu Şahan Gökbakar, geçen kasım ayından itibaren ketojenik diyet uyguladığını söyleyerek nasıl zayıfladığını sosyal medyadan açıkladı. 

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 32 LRgn5vmx - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

5 ayda 28 kilo verdiğini söyleyen Gökbakar, şu ifadeleri kullandı:

“Son dönemlerde en çok duyduğum şey; ‘zayıflamışsınız’ ve beraberinde gelen birçok soru… Kısa bir bilgilendirme yapayım. Herhangi bir operasyon geçirmedim mide ile ilgili. Tamamen yeme-içme değişikliği yaptım. Geçen kasım ayı itibariyle ketojenik beslenme uyguladım. Nedir ketojenik beslenme internetten araştırırsınız. Toplamda 27-28 kilo verdim 5-6 gibi bir sürede. Fazla kasmadan devam edip biraz daha vereceğim. Azim, kararlılık ve irade dilerim tüm kilo vermek isteyenlere…”

ZERRİN ÖZER

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 33 fYbbiwMY - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Şarkıcı Zerrin Özer’in artık bu halinden eser yok. Üsküdar’da halk konseri veren Özer’in diyet ve sporla 26 kilo vermesiyle değişen görüntüsü dikkat çekti. 

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 34 OnADWyrI - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Özer, kendi sağlığı için fazla kilolarından kurtulmak zorunda olduğunu söyledi.

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 35 aLqYhbNr - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Özer, “İyi hissediyorum. Sağlığım için vermem gerekiyordu. Her zaman söylediğim bir şey var. Hep sevenler beni bir yere getirdi. Rabbim hiçbirini başımdan eksik etmesin. Sanatçı oluyorsunuz ve sanatçılığınızla çalışırken, şarkılar üretirken sizinle birlikte yol alıyorlar. Ben onların ölsem de hakkını ödeyemem. Onlar ne isterse o olur” ifadesini kullandı.

METİN AROLAT

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 36 a8JkVqwn - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Yaklaşık 4,5 – 5 ay gibi kısa bir sürede 21 kilo vererek istediği görünüme kavuşan Metin Arolat, paylaştığı fotoğrafla mutluluğunu dile getirdi.
seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 37 RIOMP3wL - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Arolat, şu ifadeyi kullandı: 

“Yağ mağ aldırmadan, mide ameliyatı mameliyatı olmadan sadece güvendiğin, bilen birinin tavsiyelerine uyarak 4,5- 5 ay arası 21 inci kiloyu verme mutluluğu diye çoktan unuttuğum bir şey varmış. Sanırım içimden irice bir dana koşarak çıktı ve ardına bakmadan kaçtı. Didem’im sana hayatımın teşekkürünü borçluyum. İçimdeki o giderek kök salan miskinleşen, tembelleşen, kendini sevmemeye başlayıp mutlu numarası yapan adam da o dananın sırtına bindi ve onunla birlikte gitti resmen. Benden uzak, birlikte mutlu olsunlar inşallah. Özendiğim o pozu sonunda ben de verdim. Azmime alkış çığlık kıyamet isterim yeminle, bel oyuntum varmış benim.”

AŞKIN NUR YENGİ

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 38 UmydhrIP - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Aşkın Nur Yengi, Beyoğlu Sanat Performans’ta sahneye çıktı. Bir ayda 10 kilo verdiğini söyleyen şarkıcı 78 kilodan 68 kiloya düştü.

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 39 2qXrJnnD - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Aşkın Nur Yengi, “Diyetisyen ne derse yaptım. Daha kilo vereceğim” dedi.

DENİZ SEKİ

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 40 fN5jDnR3 - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Şarkıcı Deniz Seki, mide küçültme ameliyatı olduktan sonra 33 kilo verdi.

Deniz Seki, 90 kiloya çıkınca 16 Şubat 2018’de mide küçültme ameliyatı olmuştu. 9 ayda 33 kilo veren şarkıcı, 57 kiloya düştü.

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 41 viSsnZnk - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Yeni haliyle objektif karşısına geçen popçu, “2-3 kilo daha verdikten sonra duracağım. Sağlıklı besleniyor, spor yapıyorum” dedi.

FERHAT YILMAZ

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 42 6MHTGsy5 - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Üç ayda 50 kilo veren Ferhat Yılmaz’ı görenler, gözlerine inanamıyor. Ağustos ayında metabolik mini by-pass ameliyatı geçiren oyuncu, zayıflama ameliyatı olmadığının altını çizerek, bu müdahale sonrası tüm yeme düzenini değiştirdiğini söyledi.
seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 43 ROWaeykE - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Düzenli şekilde yüzmeye ve fitness yapmaya başlayan Yılmaz, diyet ve sporla 3 ayda 50 kilo verdi. 133 kilodan 83 kiloya düşen ve en büyük motivasyon kaynağının oğlu Poyraz olduğunu belirten Ferhat Yılmaz, kilo verdikten sonra kendini yeniden keşfettiğini vurguladı.
seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 44 JGIm89XY - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Ünlü oyuncu, “Hedefim on kilo daha vermek. Çünkü mesleğim için de çok önemli bir konu bu. Kilolarımdan kurtulmak oyunculuk yelpazemi genişletti ve artık çok farklı karakterler canlandırabilirim” ifadelerini kullandı.

EKİN KOÇ

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 45 rEeY5Vd3 - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Efsane yarış atı Bold Pilot ve jokey Halis Karataş’ın hikayesinin anlatıldığı Şampiyon filmi için Ekin Koç 10 kilo verdi.

Senaryosu 3 yıllık bir çalışma sonucunda ortaya çıkan film için başrol oyuncusu Koç, 3 ay boyunca hızlandırılmış jokey eğitimi aldı.

AHMET MÜMTAZ TAYLAN

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 46 zkrNHUTH - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Ünlü oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan, 15 kilo verdi.

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 47 ga8ZhDrZ - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

8-18 denilen diyeti uyguladığını söyleyen Taylan, “Tüp mide ameliyatı falan yaptırmadım. Boğazını tutunca zayıflıyorsun. Tartıya pek çıkmıyorum ama şimdiye kadar 15 kilo verdim. Diyet falan da yapamadım. Sabah 8 kahvaltı, akşam 18.00 yemek, sonra boğazını tutuyorsun. 18’den sonra bir şey yemeyince zayıflıyor insan” dedi.

BEYAZIT ÖZTÜRK

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 48 cAL3SEwR - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
TV8’deki ‘O Ses Türkiye’de jüri üyeliği yapacak olan Beyazıt Öztürk, “Yediklerime dikkat ettim, spor yaptım. 2.5 ayda 12 kilo verdim. Sezona hazırım, gayet formdayım” dedi.

CHARLIZE THERON

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 49 1gfhwMe1 - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Hollywood’un ünlü oyuncusu Charlize Theron, yeni filmi Tully için aldığı kilolardan kurtuldu.

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 50 c8TbQZPf - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

43 yaşındaki Güney Afrikalı oyuncu, komedi-dram türündeki yeni filmi için yaklaşık 25 kilo almıştı.

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 51 WMr8iEGq - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Oyuncunun çekimlerin üzerinden geçen bir yılda eski kilosuna döndüğü görüldü.

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 52 pzMNl3a4 - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Modellikten oyunculuğa geçen Theron, her zaman bakımlı ve fit görünümüyle tanınıyor. Ancak oyuncu, daha önce de rolü uğruna kilo almayı kabul etmişti.

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 53 xlx5SLe4 - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Üç çocuk annesi bir kadını canlandırdığı Tully adlı fimle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Theron, kolayca kilo alıp veren bir isim olarak yalnız değil.

Pek çok ünlü, gerek rolü uğruna gerekse de sağlıklı bir hayat seçimi için kilo kontrolünü sağlamayı başardı. Bazıları da yıllar geçtikçe fit görünümünden uzaklaştı. İşte ünlülerin kilo değişimleri ve son halleri…

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 54 zzrykd8O - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Verdiği kilolardan sonra vücudu deforme olan Öztekin, estetik ameliyat da olmuştu. 

CEM YILMAZ

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 55 lqp9y3iM - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
90 kiloya ulaşan sıkı bir diyet ve sporla üç ayda 12 kilo verdi.
seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 56 Yn7eaAye - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
44 yaşındaki Yılmaz, geçtiğimiz yıl yaz tatilinde çekilen fotoğrafında kilolu hali dikkat çekmişti.

YEŞİM CEREN BOZOĞLU

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 57 PFSqlia9 - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Başrolleri Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy’un paylaştığı “Acı Tatlı Ekşi” filminin galası gerçekleşti. Galaya verdiği kilolarla gündeme gelen oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu da katıldı.
seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 58 EqrxArQi - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Mide küçültme ameliyatı sonrası 100 kilodan 60’a düşen Bozoğlu’nun son halini görenler tanıyamadı.
seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 59 Uvw28R4s - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Bozoğlu 100 kiloya çıkınca Ağustos 2016’da mide küçültme ameliyatı olmuştu.

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 60 F2xIK476 - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
43 yaşındaki Bozoğlu bundan önce O Hayat Benim dizisinde hayat verdiği Nuran karakteri ile adını geniş kitlelere duyurmuştu.

BERKE ÜZREK

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 61 dnHcXbTu - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Bosna Hersek’in ilk Cumhurbaşkanı Aliya İzzetbegoviç’in hayatını konu alan ’Aliya’ dizisinin oyuncularından Üzrek, rolü için 24 kilo aldı.

Çekimlerin tamamlanmasının ardından, doktor kontrolünde hızla kilo almaya başlayan 38 yaşındaki oyuncu, “Bu önemli projeye hazırlanırken beni motive eden, Bosna Hersek’te yaşananların üzerimde bıraktığı psikolojik etki oldu. Aliya İzzetbegoviç tarihe mal olmuş bir şahsiyettir. Gelecekte çok daha iyi anlaşılacağını düşünüyorum. Umarım tüm Türkiye yanı başımızda yaşanan ve hatta yaşanmaya devam eden Bosna Hersek meselesinin iç yüzünü anlatmaya gayret ettiğimiz yapıma gereken ilgiyi gösterir” dedi.

PELİN KARAHAN

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 62 PtWkcHKM - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

İkinci kez anne olan oyuncu Pelin Karahan, kısa sürede kilolarından kurtuldu.

Etiler’de eşi Bedri Güntay’la objektiflere takılan 33 yaşındaki oyuncu, doğumdan sonra 35 kilo verdiğini açıkladı.

EMEL MÜFTÜOĞLU

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 63 4T8uYfKk - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Emel Müftüoğlu, Kasım 2016’da 80 kiloya çıkınca sağlık sorunları yaşamaya başlamıştı. Yakınlarının “Artık ameliyat olmalısın” şeklindeki ısrarları sonucu 1 yıl önce mide küçültme ameliyatı oldu.

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 64 FTukJ7fb - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
30 kilo verip 50’ye kadar düştü. 1,56 metre boyundaki şarkıcı ideal kilosuna kavuştu. Emel Müftüoğlu “Çok iyiyim ve sağlıklıyım” dedi.

HANDE ERÇEL

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 65 pA6Y6kKP - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Yazın Çeşme tatilde fazla kilolarıyla eleştirilen Siyah İnci’nin Hazal’ı Hande Erçel, yaptığı diyetin formülünü açıkladı: Tatlı krizlerini ekşi elma ve tarçınla atlattım. Hamur işlerinden uzak durdum.

NURGÜL YEŞİLÇAY

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 66 uzP3zZsd - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Yaz başında 4 bin TL ödeyerek gittiği detoks kampıyla ilgili konuşan oyuncu, “Oraya kilo vermek için gittim ama tam aksine kilo aldım. Yeni için kilo vermeye çalışıyorum. Açım, açım ve açım. Yeni bir diyete başladım. Hamur işi yok, şeker yok, birçok şey yasak. Hedefim 8 kilo daha vermek. Şimdilik 2 kilo gitti” dedi.

İREM DERİCİ

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 67 m6uvTLtL - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

30 yaşındaki şarkıcı 6 ay gibi kısa bir sürede 17 kilo verdi. Ancak Derici’nin zayıflama sürecini sağlıksız geçirdiği ve bu yüzden rahatsızlandığı öne sürüldü. 

SİBEL CAN

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 68 uISbrkga - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Yıllardır yaptığı değişik diyetler ile gündeme gelen, 3 kez zayıflama kampına giden Sibel Can, yeni dizisi için yedi haftada yaklaşık 10 kilo verdi. 

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 69 YF1YQLs9 - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Sibel Can’ın yedi haftada yaklaşık 10 kilo verip 62’ye düştüğü ortaya çıktı. 47 yaşındaki Can d,zi çektiği dönemde sete de diyet yemekleri götürüyordu.

NAZAN ÖNCEL

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 70 R5VJlCk3 - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Nazan Öncel, altı ayda 13 kilo verdi, iki beden küçüldü. Öncel, vegan diyetiyle zayıfladığını açıkladı.

Vegan diyeti ya da veganizm, hayvan kökenli gıdaları ve hayvansal ürünlerin yenilmesini reddeden bir beslenme türü olarak biliniyor.

İSKENDER PAYDAŞ

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 71 1v78VgJN - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Ünlü müzisyen İskender Paydaş da kilolarından kurtuldu.

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 72 iDSi2hHG - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Son dönemde aldığı kilolardan rahatsızlık duyan Paydaş, Ulus’taki özel bir hastanede tüp mide ameliyatı oldu. 3 ayda yaklaşık 30 kilo veren Paydaş’ın 125 kilodan 95 kiloya düştüğü konuşuluyor.

UĞUR YÜCEL

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 73 mJXQ6myX - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Son yıllarda aldığı fazla kilolarla dikkat çeken usta oyuncu Uğur Yücel, yeni dizisindeki rolü gereği fazla kilolarından kurtuldu.

Yücel’in, 11 ay boyunca sıkı bir diyet uygulayarak 30 kilo verdiği öğrenildi.

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 74 XbZdu1VB - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
NASIL ZAYIFLADI?

Usta oyuncu, zayıflamak için ekmeği hayatından çıkardı, protein ve sebze ağırlıklı beslendi, sabah-akşam aksatmadan yürüyüş yaptı ve alkolü minimuma indirdi.

URAZ KAYGILAROĞLU

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 75 kSTdk4uE - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Pis Yedili dizisinde Canburger karakteriyle adını geniş kitlelere duyuran Uraz Kaygılaroğlu 3 Adam programında nasıl 64 kilo verdiğini anlattı.

Son olarak Dönerse Senindir filminde rol alan ve 2008 yılından bu yana 64 kilo veren 29 yaşındaki oyuncu o süreç hakkında şöyle konuştu: “Tıbbi bir operasyon falan geçirmedim. Diyetle kilo verdim. Bir gün kuzenim Meriç ile giyinirken ki kendisi çok zayıftır. Çorabımı çekmek için eğildim. O sırada kuzenim ‘Eğil de bir göbeğine bak’ dedi. Normalde ayı vb. hayvan benzetmelerine çok maruz kalsam da o laf benim çok ağrıma gitti. Sonra yememeye başladım ve 15-20 kilo verdim.”

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 76 gM7YPAFJ - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Kaygılaroğlu şöyle devam etti: “Sonra baktım yine kiloluyum. Yine yemeye başladım. Ama annem artık sağlığımdan dolayı çok endişeleniyordu ve bana ‘Sen uyurken yatağından garip sesler geliyor. Zayıfla artık, öleceksin’ diyordu. Onun ısrarları üzerine bir diyetisyene gittim. Eve geldiğimde annem listeyi gördü ve ‘Bu listeyi sana diyetisyen vermiş olamaz burda çok yemek var’ diyerek bana inanmadı. Böylece benim diyet sürecim başladı ve 2 sene sürdü. 140 kilodan 76 kiloya indim.”

EMRE AYDIN

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 77 n2s9enZQ - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Kilo vermek için, haftanın altı günü spor salonunda çalışan Aydın, eşi Eda Köksal’ın da kendisine destek olduğunu dile getirdi.

Düzenli beslenme ve sporla 3.5 ayda 14 kilo verdiğini açıklayan Aydın, mide küçültme ameliyatını düşünmediğini söyledi. 85 kilodan 71 kiloya düştüğünü dile getiren Aydın, bu yıl bir dram filmi çekeceğini açıkladı. 

OKAN KARACAN

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 78 jB5TjrdX - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

Mide küçültme ameliyatı olduktan sonra 70 kilo veren oyuncu Okan Karacan, oyunculuğu bırakıp ticarete atıldı. Etiler’de eşi Zeynep ve küçük oğlu Alican’la görüntülenen Okan Karacan, “Vücudumun yarısı gitti neredeyse, 140 kilodan 70’e düştüm. Çok şükür sağlığım yerinde bir sıkıntım yok” dedi. Prodüksiyon şirketi ve köfteci dükkanı açarak ticarete atıldığını söyleyen Karacan, zayıfladıktan sonra ilginç roller geldiğini ancak şimdilik oyunculuğu düşünmediğini açıkladı.

ZERRİN ÖZER

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 79 8421UjkK - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Zerrin Özer, 15 kilo verdi.
seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 80 cJnQCXn9 - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
“Hedefim bir 15 kilo daha vermek” diyen Zerrin Özer, yakında yeni imajıyla sevenlerinin karşısına çıkacağını açıkladı.

SİBEL CAN

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 81 nJyP8EPA - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

2000’den bu yana yaptığı değişik diyetler ile gündeme gelen ve 3 kez zayıflama kampına giden Sibel Can sonunda hedefine ulaştı. Son olarak O Ses Türkiye yarışmasında jüri koltuğunda oturan 46 yaşındaki şarkıcı; 2.5 ayda 10 kilo verip 55 kilo oldu.

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 82 f7GaZjaM - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
‘36 bedene kavuştum’ diyen Sibel Can, Fransa-Cannes’da çektirdiği fotoğrafla takipçilerini şaşırttı. Ünlü şarkıcı “Fotoşop var mı?” diye soranlara “Yok gerçek” dedi. Sık sık kilo alıp veren Sibel Can, yaptığı diyetlerle fenomen haline gelmişti.

YOĞUN TEMPODA SPOR

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 83 7fRXNhV6 - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Hayat verecekleri karakterler için yoğun tempoda sporla kilo veriyorlar. Canlandıracakları role göre değişen ünlüler, geçmişten bugüne hangi dizi ya da film için kaç kilo verdiler? İşte Hande Erçel’den Çağatay Ulusoy’a, Kıvanç Tatlıtuğ’dan Burak Özçivit’e ünlü oyuncuların verdiği kilolar…

KIVANÇ TATLITUĞ

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 84 MmMMnrmD - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Rol alacağı film ve diziler için devamlı imaj değiştiren 32 yaşındaki oyuncu, “Kuzey Güney” dizisinde canlandıracağı karakter için 13 kilo vermişti. “Kelebeğin Rüyası” filmindeki karakteri için ise 7 kilo daha veren Kıvanç Tatlıtuğ, yoğun tempoda spor yaparak bu sonuca ulaştığını açıklamıştı.

HANDE ERÇEL

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 85 kINZDKDw - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
“Güneşin Kızları” dizisiyle tanınan 22 yaşındaki oyuncuya, “Aşk Laftan Anlamaz” dizisinin deneme çekimlerine gittiğinde kilo vermesi gerektiği söylendi. Bir hafta sonrasında verdiği 5 kilo ile rolü kimseye kaptırmadığı biliniyor. Güzel oyuncu, kısa sürede kilo verebilmek için bir hafta boyunca sadece çorba ve su ile beslendiğini belirtiyor.

ÇAĞATAY ULUSOY

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 86 ElHIEffi - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)

FAHRİYE EVCEN

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 87 YPVCewg5 - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Film, dizi ve reklam gibi bir çok projede yer alan 30 yaşındaki oyuncu, 5 kilo vermesinin ardından ‘Acaba yeni bir proje mi var?’ soruları için herhangi bir proje için olmadığını açıklamıştı.

BURAK ÖZÇİVİT

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 88 tPVtrJal - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Star TV’de yayınlanan “Kara Sevda” dizisinin Kemal’ini canlandıran 31 yaşındaki oyuncu, “Muhteşem Yüzyıl”ın Bali Bey’i ve “Malkoçoğlu” filminin başrolü için kısa sürede 9 kilo vermişti.

BİRCE AKALAY

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 89 WwuC3PUD - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
32 yaşındaki ünlü oyuncu, “Küçük Ağa” dizisinin final yapmasıyla birlikte yeni projeler için çalışmalara başlamıştı. “Evli ve Öfkeli” dizisinde bir polisi canlandıran Birce Akalay, rolü için diyetisyen eşliğinde 8 kilo verdiğini açıklamıştı.

SARP LEVENDOĞLU

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 90 XMzk3Tn3 - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
“Deliormanlı” filminde Avrupa şampiyonu unvanlı bir boksörü canlandıran oyuncu, “Hocamla günde iki antrenman yapıyoruz. Profesyonel bir boksör nasıl çalışıyorsa, biz de öyle çalışıyoruz. Bu süreçte 15 kilo verdim” ifadelerini kullanmıştı. 34 yaşındaki oyuncu en son “Küçük Ağa” dizisiyle ekranlara gelmişti.

GUPSE ÖZAY

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 91 CgtcwPYR - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
“Yalan Dünya” dizisinde canlandırdığı Nurhayat karakteri ile tanınan ünlü oyuncu, “Deliha” filmi için 15 kilo alırken, başka bir projesi için 21 kilo vermişti. 32 yaşındaki oyuncu, “Deliha’da tombikleşmiştim. Yeni filmdeki karakter biraz zayıftı. Toplamda 21 kilo verdim. Ben rolüme öyle motive olurum. Öyle giriyorum karaktere” ifadelerini kullanmıştı.

HALİT ERGENÇ

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 92 8qsAzExN - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
“Muhteşem Yüzyıl” dan sonra ekranlara bir süre ara veren Halit Ergenç, yeni dizisi “Vatan Haini” ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. 46 yaşındaki oyuncu, yeni rolü için 5 kilo verdiğini söyledi.

NURGÜL YEŞİLÇAY

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 93 f3p2ZEQm - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
“Gece” filmindeki rolü için kilo alan Nurgül Yeşilçay, “Paramparça” dizisindeki Gülseren karakteri için ise 9 kilo vermişti. 40 yaşındaki oyuncu aynı dizide rol aldığı Erkan Petekkaya ile anlaşamadığı iddiaları nedeniyle kısa süre önce diziden erken ayrılan oyunculardan oldu.

ERKEN PETEKKAYA

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 94 EWTCbraG - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Star TV’de yayınlanan “Paramparça” dizisinin Cihan’ı, hayat verdiği karakter için 9 kilo verdiğini ifade etti. 45 yaşındaki ünlü oyuncu, zayıflığın karaktere yakışacağını düşündüğü için kilo verdiğini söylemişti.

HAZAL KAYA

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 95 uEFp8BOG - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Başrollerini Aras Bulut İynemli ile paylaşan 25 yaşındaki oyuncu, en son “Maral” dizisiyle ekrana gelmişti. 16 yaşından beri sektörde olduğunu belirten Hazal Kaya, 2.5 ayda 11 kilo verdiğini açıklamıştı.

ARAS BULUT İYNEMLİ

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 96 p56nw3cc - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
En son “Maral” dizisiyle ekranlara gelen Aras Bulut, “Tamam Mıyız” filmindeki rolü için 9 kilo vermişti. 25 yaşındaki oyuncu, “Üç gün fitness ve crossfitt, iki gün kickboks yaptım. Bol protein yedim. Şeker ve unlu mamulleri kestim” ifadelerini kullanmıştı.

HÜLYA AVŞAR

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 97 bsjT2nBR - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
En son “Kösem Sultan” dizisi ile ekranlara gelen Hülya Avşar, Eylül’de gerçekleştirmek istediği projesi için 8 kilo verdiğini söyledi. Ünlü sanatçının tenis oynayarak form tuttuğu biliniyor.

MERT FIRAT

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 98 sl6t3CBL - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
35 yaşındaki ünlü oyuncu, senaryosunu ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın yaptığı “Kelebeğin Rüyası” filmi için 10 kilo vermişti.

GÖKÇE BAHADIR

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 99 3jcUfW4k - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Son olarak “Hatırla Gönül” dizisi ile ekranlarda yer alan 34 yaşındaki oyuncunun, verdiği kilolar rakam olarak bilinmese de fark edilir duruma gelmişti.

METİN AKDÜLGER

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 100 4U27YAAd - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Star TV’de ekranlara gelen “Medcezir” dizisinde Orkun karakteriyle tanınan 28 yaşındaki oyuncu, “Bensiz” filmindeki rolü için 45 günde 17 kilo vererek, felç geçiren bir futbolcuyu canlandırmıştı.

YEŞİM CEREN BOZOĞLU

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 101 Uqw6UpUx - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
“O Hayat Benim” dizisinin Nuran’ı rolü için 30 kilo almıştı. Diziden olaylı bir şekilde ayrılan oyuncu canlandırdığı karakter için aldığı 30 kiloyu verebilmek adına Kuşadası’nda bir zayıflama merkezine gitmişti. 42 yaşındaki sanatçı, 21 günde 7 kilo vererek, diğer kilolarını da vermek istediğini belirtti.

MURAT YILDIRIM

seksenlerin rukiyesi zlem t rkad 35 kilo verdi sa l ya da rol i in kilo alan veya veren nl isimler 102 6FR6yDRW - Seksenler'in Rukiye'si Özlem Türkad 35 kilo verdi (Sağlığı ya da rolü için kilo alan veya veren ünlü isimler)
Selma Ergeç ile başrolleri paylaştığı “Kırımlı” filmi, 2. Dünya Savaşı sırasında Kırım Türkleri’nin çektiği acıları anlatıyordu. 37 yaşındaki oyuncu Murat Yıldırım, Cengiz Dağcı’nın “Korkunç Yıllar” romanından uyarlanan filmde canlandıracağı rol için 10 kilo vermişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.