Yavaş yavaş gölgelik meydanlara kavuşmaya başladığımız bu süreçte, meskenlerimizi de sonbahara hazırlamaya başladık. Evet meskenlerimiz, bu mükemmel geçiş devri için hazır mı? Ufak bir değişiklik yapmak kural. Şık ve bir o kadar pratik dekorasyon fikirlerini sizlerle buluşturuyoruz. Münhasıran salonlarınız için epey ülkü olacak olan sonbahar dekorasyonu teklifleri tüm detaylarıyla yalnızca yasemin.com’da! İşte tüm yanlarıyla salon dekorasyon fikirleri.

Sonbahar dönemine girmiş bulunmaktayız. Yazın tüm tesirini üzerimizden attığımız şu devirde, salonlarımızı da sonbahar trendlerine nazaran dekore etmeye başlıyoruz. Pekala hanelerimizi, sonbahar mevsimine nazaran dekore etme konusunda nasıl adımlar atabiliriz? Bu manada birçok teklif bulunuyor. Biz sizler için; pratiği en kolay salon dekorasyonu tekliflerini sunuyoruz. Bu dekorasyonlar, hem hanenizde aydınlık bir hava oluşturacak hem de daha ziyade alan kazandıracak. Sonbaharın nostaljik havasını meskenlerinize yansıtmanız da, tekrar size önereceğimiz dekorasyon teklifleriyle mevcut olacaktır. Öyleyse sonbahar periyodu için hazırlanan 2019 trendlerine daha yakından bakmaya başlayalım. Önünüzde 2019 salon dekorasyonu fikirleri:

SALON DEKORASYON FİKİRLERİ 2019

Salonunuzun dekorasyonunu hazırlarken değer verilmesi gereken birkaç tüyo bulunuyor. Bunları uyguladığınız taktirde; istediğiniz bir sonbahar dekorasyonu konutuna kavuşmuş olacaksınız.

– Çiçek dekorasyonu: Sıradan bir meskeni renklendiren her hengam çiçeklerdir. Sonbaharın rengi her devir için yeşil ve sarı tonlarıdır. Bu tonları temsil eden çiçekler, yaydıkları kokularla meskenlerinize renk katıyor.

– Konut aydınlatmaları: Hane aydınlatmalarını hazırlarken doğal ışık asıllarını tercih edebilirsiniz. Daha doğal ve şık bir ambiyans ile yağmurlu akşamlarınıza nostaljik bir hava katabilirsiniz.

– Dönemin renkleri: Bir salonu dekore ederken her devir tabiatın tonlarını yakalamanız gerekir. Bu sebeple mavi, yeşil, turkuaz ve sarı üzere tonlar, evlerinizde en çok tercih edilmesi gereken renkler olacaktır.

– Minimal konut sistemi: Kalabalık ve boğucu ortamdan uzaklaşmak için, kaba değil daha kibar mobilyalar tercih edin. Bu kapsamda da, mobilyalarınızda krem, bej ve beyaz tonları kullanın. Daha aydınlık ve ferah bir görünüm oluşmuş olacak ve sonbaharın boğucu yanını uzaklaştırmış olacaksınız.

Yorum

Daha yeni Daha eski