Lorenz, Tate ve Tia adındaki çocuklarının annesi Rebecca‘yı meme kanseri yüzünden kaybettikten sonra futbolu bırakan efsane defans oyuncusu Rio Ferdinand, mutluluğu tekrar yakaladı.

İngiliz Daily Mail, 40 yaşındaki Ferdinand ile oyuncu nişanlısı Kate Wright’ın (27) Marmaris’te dillere destan bir düğünle evleneceğini duyurdu.

Doğuş Grubu’na ait doğayla bütünleşmiş D Maris Bay Hotel‘de gerçekleşen düğün hakkındaki detaylar ise yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

DHA, Rio Ferdinand ile oyuncu nişanlısı Kate Wright’ın evlendiğini duyurdu. Çiftin nikahını, Marmaris Belediye Başkanı CHP’li Mehmet Oktay kıydı. 

Başkan Oktay, “Nikahı ben kıydım. Özel misafirlerin katılımıyla gerçekleşti. Mutluluklar diledim. Hem çiftimiz, hem konuklar, Marmaris’i çok beğendiklerini söylediler. Ferdinand, Marmaris’e gelecek yıllarda da geleceğini söyledi” dedi.

İngiliz basını, D Maris Bay Hotel için “Türkiye’de cennetten bir köşe” başlığını kullandı. İşte Daily Mail’in okuyucularıyla paylaştığı otelle ilgili detaylar… 

Otel denize sıfır ve sakinlerine mahremiyet veren bir sahile sahip.

Otelde tek gecelik konaklama fiyatı 370 sterlin ile 5 bin sterlin arasında değişiyor.
Düğüne gelecek misafirlerin rahat vakit geçirmesi için geniş bir yüzme havuzu da bulunuyor.
Yine dışarıda düğüne gelecek konuklar için bir restoran bulunuyor.
Düğünün yapılacağı otel deniz kıyısında ve etkinliğe özel düğün pastası ve menüsü bulunacak.

Yorum

Daha yeni Daha eski