İngiliz kraliyet ailesi adına Güney Afrika’ya ziyarete giden Meghan Markle ve Prens Harry, orada yer alan tarihi camii ziyaret ederken oğulları Archie tur boyunca ilk kez kameraların önüne çıktı.

Kraliyet ailesinin gelini Meghan Markle eşi Prens Harry ile İngiliz kraliyeti adına resmi görev kapsamında Güney Afrika turuna çıktı. Turda Prens Harry ve Meghan Markle çifti, Desmond Tutu Nobel ödüllü baş psikopos Desmond Tutu ile Güney Afrika’nın başkenti Cape Town’da evinde tanıştı.  Ziyaret sırasında tüm dikkatler Archie’nin üzerindeydi.

Böylelikle kameraların karşısına çıkan bebek Archie’nin son hali de görülmüş oldu. Bebek Archie’nin babası Prens Harry’e benzerliği ise dikkat çekti.

MEGHAN MARKLE BAŞÖRTÜSÜ TAKTI!

Güney Afrika en eski camisi ziyaret eden Prens Harry’nin eşi Meghan Markle camiye girerken başörtü taktı.

Kraliyet çifti, Güney Afrika seyahatlerinin ikinci gününde, Cape Town’daki Bo-Kaap bölgesinde yer alan Güney Afrika’nın en eski camisini ziyaret etti. Uzun bir yeşil elbiseyle boy gösteren Markle, camiye girerken beyaz bir başörtüsü taktı. Markle ve Prens Harry, caminin içinde Cape Town İnançları Arası İlk Adım adlı derneğin programında rol alan bir grup gençle tanıştı. Dernek programı, 15-18 yaş arası gençlerin farklı dinlere, inanç kültürlerine, çeşitliliklerin değerlerine saygıyı geliştirmeyi hedefliyor.

Yorum

Daha yeni Daha eski