2019-20 dekorasyon trendlerinde, pampas otu oldukça ilgi görüyor. Google’de en çok aratılan ot ve dekorasyon trendi olan pampas otu, dekorasyon konusunda oldukça şık seçenekler sunuyor. Peki pampas otu ile nasıl bir ev dekorasyonu hazırlayabilirsiniz? 2019 ev dekorasyonu trendlerinde pampas otu dekorasyonu nasıl yer alıyor? Pampas otu nerelerde bulunur? İşte pampas otu dekorasyonu hakkında tüm detaylar!

Son dönemin trend dekorasyon modellerinden olan pampas otu, özellikle sonbahar döneminde evlerin en çok tercih ettiği dekorasyon trendlerinden oluyor. İnsanların son dönemlerde Google üzerinde oldukça sık arattılan pampas otu ve pampas otu dekorasyonuna, içeriğimiz içerisinde yakından yer verdik. Hem salon hem de yatak odası dekorasyonunda şık bir görünüm sunan pampas otu dekorasyonlarına yakından baktık. 

PAMPAS OTU DEKORASYONU

Pampas otu dekorasyonunda en çok tercih edilen dekoratif ürün vazodur. Kahve ve krem tonlu mobilya ve halılar, salon dekorasyonunda beyaz bir vazo içerisinde dekore edilmiş pampas otu ile oldukça şık bir görünüm kazanacaktır.

Bu tonlara canlılık katacak olan renk, bordo ve kırmızıdır. Bu renkleri de bir ara ton olarak yastık kılıflarında ve dekoratif parçalarda tercih edebilirsiniz.

Yatak odalarında daha ferah ve aydınlık bir görünüm için beyaz renkli örtüler kullanın. Bu sebeple de vazolar konusunda beyaz renkler değil, ahşap vazolar kullanın. Böylelikle beyaz ve ahşap renk kontrası oluşturmuş olursunuz.

PAMPAS OTU NEREDE BULUNUR?

Pampas otunu satın alabilmek için uğramanız gereken yerler; çiçekçiler ve dekoratif ürünler satan mağazalardır. Gideceğiniz herhangi bir çiçekçi ya da dekoratif ürünler satan bir mağazada, pampas otunu rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Yorum

Daha yeni Daha eski