Kapat

Neslican Tay kimdir? Kanser hastası Neslican Tay yoğun bakımda! Dualar onunla…

Anasayfa
Biyografi Neslican Tay kimdir? Kanser hastası Neslican Tay yoğun bakımda! Dualar onunla…
neslican tay kimdir kanser hastas neslican tay yo un bak mda dualar onunla PVd3FMgA - Neslican Tay kimdir? Kanser hastası Neslican Tay yoğun bakımda! Dualar onunla...

Vücudundaki tümörden dolayı yıllardır hastalığı ile mücadele eden Neslican Tay’ın yoğun bakıma alındığı öğrenildi. Neslican Tay’ın tedavisi için yoğun bakıma alınması ile Twitter’da ünlü isimlerde dahil olmak üzere çok sayıda kişiden dua ve destek mesajları yağdı.

Bacağındaki tümörden dolayı 1 sene önce bacağı kesilen ve 4.defa yakalandığı kanser mücadelesinde hayata karşı yılmayıp evrene pozitif enerjiler saçan kanser hastası Neslican Tay, son paylaştığı video ile herkesin içine işledi. Hastalığından ötürü iyileşmek için en yüksek kemoterapi tedavisine ihtiyaç duyulduğunu, yaşadıklarını anlatırken bahseden Neslican Tay, dün akşam Bağcılar’daki bir hastanede yoğun bakım ünitesine alındı.

neslican tay kimdir kanser hastas neslican tay yo un bak mda dualar onunla 0 WeGvR4q4 - Neslican Tay kimdir? Kanser hastası Neslican Tay yoğun bakımda! Dualar onunla...

Tedavi gördüğü hastaneden gelen açıklamada ise Nesclican Tay için, ”Değerli hocalarımız ve ekip arkadaşlarımız elinden geleni yapıyor. İnşallah Neslican bir kez daha ne kadar güçlü olduğunu bizlere gösterecek” denildi.

ÜNLÜ İSİMLERDEN NESLİCAN TAY’A DESTEK! DUALAR ONUNLA…

neslican tay kimdir kanser hastas neslican tay yo un bak mda dualar onunla 1 NcrM8pPG - Neslican Tay kimdir? Kanser hastası Neslican Tay yoğun bakımda! Dualar onunla...

Twitter’da “#neslicantay hashtagı ile üst sıralara yerleşen Neslican Tay’a Bekir Develi de, ”Rabbim sana hayırlı şifalar versin kardeşim.. İnşallah bunu da atlatıp ailene ve okuluna döneceksin.. Haydi seni bekliyoruz..” desteğinde bulundu.

KANSER HASTASI NESLİCAN TAY KİMDİR?

Bursa’da dünyaya gelen ve şuanda 20 yaşında olan Neslican Tay, liseye kadar eğitimini Rize’de tamamladı. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde mimarlık okumak isteyen Tay, iyi puan yapmasına rağmen hedefi tutturamayınca yeniden üniversite sınavlarına hazırlanmaya başladı.

Hastalığından dolayı eğitime ara vermek durumunda kalan Neslican Tay, daha sonra üniversite sınavına girerek Bahçeşehir Üniversitesi’nde psikoloji eğitimi kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.