Kapat

Merhum Naim Süleymanoğlu’nun kızları filme karşı: Durdurulsun!

Anasayfa
Yaşam Merhum Naim Süleymanoğlu’nun kızları filme karşı: Durdurulsun!
merhum naim s leymano lunun k zlar filme kar durdurulsun SJIF3Hr5 - Merhum Naim Süleymanoğlu'nun kızları filme karşı: Durdurulsun!

2 sene evvel hayatını kaybeden merhum Naim Süleymanoğlu sineması için kızları Sezin ve Ersin Süleymanoğlu’dan müsaade çıkmadı. çekimlerinin durması ve gösterime girmesi için savcılığa gittikleri argüman edildi.

Merhum Naim Süleymanoğlu’nun kızları Sezin ve Ersin Süleymanoğlu’nun geçtiğimiz hafta sinema çekimlerinin durdurulması ve gösterime girmemesi için duruşmaya başvurduğu öğrenildi. Avrupa ve yerküre şampiyonluğundan alın teri ile elde ettiği madalyaların kayıp olduğu gerekçesiyle soluğu duruşmada alan kızları Seizn ve Ersin Süleymanoğlu’nun avukatları Aziz Demir, merhum Naim Süleymanoğlu’nun kardeşi Muharrem Sülemanoğlunda madalyaların 9 sene kaldığını belirtmektedir. Madalyaların sinema çekiminde kullanılmasına müsaade vermeyen kız kardeşlerin savcılığa hata duyurusunda bulunduğu öğrenildi. Birinci olarak önlem maksatlı sinema çekimlerinin durması ardındanda gösterime girmesinin büsbütün engellenmesinin kararını istendiği öğrenildi.

SINEMASI 3 KARAKTER CANLANDIRACAK…

merhum naim s leymano lunun k zlar filme kar durdurulsun 0 crjblIYI - Merhum Naim Süleymanoğlu'nun kızları filme karşı: Durdurulsun!

Direktörlüğünü Özer Feyzioğlu’nun üstlendiği ve senaryosunu Barış Pirhasan’ın yazdığı sinemada Süleymanoğlu’nu oyuncu Hayat Van Eck, çocukluğunu Batuhan Davutoğlu, gençlik devrini de Deniz Ali Cankorur hayat verecek.

Tek bir karakteri 3 aşamalık devirlerde görebileceğiniz sinemada, oyuncuları Naim Süleymanoğlu’nun ulusal halterci kardeşi Muharrem Süleymanoğlu hazırlıyor.

ÇOCUKLUĞUNU CANLANDIRACAK OLAN KİŞİ:

merhum naim s leymano lunun k zlar filme kar durdurulsun 1 Wh67VXqs - Merhum Naim Süleymanoğlu'nun kızları filme karşı: Durdurulsun!

GENÇLİĞİNİ CANLANDIRACAK OLAN KİŞİ:

merhum naim s leymano lunun k zlar filme kar durdurulsun 2 kVW3huN5 - Merhum Naim Süleymanoğlu'nun kızları filme karşı: Durdurulsun!

SÜLEYMANOĞLU’NU CANLANDIRACAK OLAN KİŞİ:

merhum naim s leymano lunun k zlar filme kar durdurulsun 3 fItx3JjL - Merhum Naim Süleymanoğlu'nun kızları filme karşı: Durdurulsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.