Kapat

MasterChef Türkiye hangi günler yayınlanıyor? MasterChef yeni bölüm ne zaman?

Anasayfa
Dizi MasterChef Türkiye hangi günler yayınlanıyor? MasterChef yeni bölüm ne zaman?
masterchef t rkiye hangi g nler yay nlan yor masterchef yeni b l m ne zaman FxpBxerS - MasterChef Türkiye hangi günler yayınlanıyor? MasterChef yeni bölüm ne zaman?

Türkiye’nin en düzgün yemek şefini seçmek için yarışına başlayan MasterChef Türkiye, TV8 ekranlarında izleyici önüne çıkmaya devam ediyor. Yarış, dokunulmazlık, eleme üzere heyecanlı anların her kısımda farklı ayrı yaşandığı MasterChef 13. kısmı ile izleyici önüne çıkacak.

MASTERCHEF HANGİ GÜNLER YAYINLANIYOR?

MasterChef Türkiye yarışı, pazar pazartesi ce salı akşamları TV8 ekranlarında izleyici önüne çıkıyor. MasterChef yeni kısmı 15 Eylül Pazar akşamı yayınlanacak.

MASTERCHEF TÜRKİYE YENİ KISIM FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

MASTERCHEF 12. KISIMDA NELER OLMUŞTU?

Tart yapmayı öğrenen yarışmacılar, mutfakta tüm hünerlerini gösterdi. Hengam vakit Şef Danilo Zanna ile yarışmacılar arasında sefalı diyaloglar da yaşandı. Her yarışmacı ile kişisel olarak ilgilenen Danilo Zanna, büyük armağan olarak ise ceketini verdi. Türkiye’de giydiği birinci ceketini armağan olarak veren Danilo Zanna, kendisi için manevi bedeli büyük olan ceketi, en yeterli tartı yapan Cemre’ye teslim etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.