Sonbahar sezonu için en çok tercih edilen dekorasyon renklerinden biri laciverttir. Lacivert koltuk dekorasyonu, 2019 salon dekorasyonları için oldukça trend olan lacivert koltuk dekorasyonu için, birbirinden şık öneriler mevcut! Bu içeriğimiz içerisinde hem lacivert koltuk dekorasyonu önerilerine hem de modellerine yer verdik.

2019 sonbahar sezonunun en çok tercih edilen modeli, modern tarzlar. Özellikle salon dekorasyonunda oldukça trend olan bu modern tarz, lacivert renk ile uyumlu bir stil oluşturuyor. Avangard denilen tarzlara olan ilginin azalışı, kullanıcıları modern parçalara itmiş durumda. Koyu olarak kabul edilen mavi ve tonları da, tıpkı bu parçalar gibi açık renklerden uzaklaşanların tercihleri arasında. Peki lacivert renk ile yapılan dekorasyonlar nasıldır? Salonlarınızda bu renkte bir dekorasyon nasıl uygulanır? Sizler için hem dekorasyon örneklerini hem de uygulama stillerine yer verdik:

LACİVERT KOLTUK TAKIMI KOMBİNASYONLARI

Lacivert koltukları dekore ederken ilk olarak, uyumlu renklere yönelin. Lacivertin koyuluğunu kırmak için tercih edeceğiniz renkler; toprak, bej ve ekru renklerdir. Salonunuzun daha ferah ve modern bir şıklığı elde edebilmesi için bu renklerin uyumu, oldukça önemlidir.

Perdelerinizde ekru, bej ve kahve tonlarını tercih edin. Duvarda ise beyaz tonlarını kullanın. Bu tonlar, odada elde etmek istediğiniz aydınlığı ortaya çıkaracaktır.

Aksesuar konusunda, mobilyaya uygun renkte ve desende modeller seçebilirsiniz. Ama sadece bununla da takılı kalmadan, kendi zevklerinizi de ön plana çıkarabilirsiniz. Yastıklarınızda renkli desenler kullanıp doğal ve ritmik bir görünüm elde edebilirsiniz.

MAVİ KOLTUK KOMBİNASYONLARI

Yorum

Daha yeni Daha eski