Kapat

Kuzgun yeni bölümde neler olacak? Kuzgun 17. bölüm fragmanı yayınlandı

Anasayfa
Dizi Kuzgun yeni bölümde neler olacak? Kuzgun 17. bölüm fragmanı yayınlandı
kuzgun yeni b l mde neler olacak kuzgun 17 b l m fragman yay nland 3MhTdqVS - Kuzgun yeni bölümde neler olacak? Kuzgun 17. bölüm fragmanı yayınlandı

Star Tv ekranlarında yayınlanan Kuzgun’un merak edilen 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin bu hafta ekranlara gelecek olan yeni bölümünde yaşanan korkuç olayın ardından, Kuzgun Dila’ya bulmak isterken geçmişten sürpriz bir isimle karşılaşacak. İşte, Kuzgun yeni bölümüne dair bazı ipuçları.

KUZGUN YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Behram Adıvar’ın öldüğü, Dila’nın ise Kuzgun’un gözleri önünde kendisini vurduğu o anın üstünden tam bir yıl geçmiştir. Dila, ardında hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolmuştur. Kuzgun her günü Dila’yı bulma ümidiyle geçirir. Tüm çabalarının sonucunda Dila’ya ulaştığını düşündüğü anda Kuzgun’un karşısına geçmişinden sürpriz bir isim çıkar: Ferman Koruoğlu. Kuzgun, Ferman’ın Dila’yı elinde zorla tuttuğunu düşünür ve bir operasyonla Ferman’ın evine girmeye karar verir. Kuzgun, operasyon gecesi, yeni bir şokla sarsılır. Kuzgun, Dila’ya aşkını kanıtlamak için elinden geleni yapsa da karşısında duran hayatının aşkının, bambaşka bir kadına dönüştüğünü görür. Ferman’ın teyzesi Neşe, Ferman ile Dila’nın bir araya gelmesinden endişe duyarken; Güneş adlı genç bir kadının yolunun Kuzgun’la kesişmesi işin seyrini değiştirir. Dila’yı yeniden kazanmak için harekete geçen Kuzgun’un beklenmedik hamlesi nefesleri keserken, her şeyi sıfırdan başlatacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.