Kapat

Korse ile zayıflama! Toparlayıcı korse kilo verdirir mi? Yamuna göbek eriten korse modeli

Anasayfa
Sağlık Korse ile zayıflama! Toparlayıcı korse kilo verdirir mi? Yamuna göbek eriten korse modeli
korse ile zay flama toparlay c korse kilo verdirir mi yamuna g bek eriten korse modeli Dgz77Yvg - Korse ile zayıflama! Toparlayıcı korse kilo verdirir mi? Yamuna göbek eriten korse modeli

Bilhassa de sporcu olan ve kilo vermek isteyen bayanlar tarafından ağır ilgiyle karşılanan Yamuna markası, kilo verme konusunda tesirli zayıflatıcı eserleriyle önümüze çıkıyor. Evet Yamuna markasının eserleri tez edildiği kadar işe yarıyor mu? Çok övülen termal taytları ve korseleri incelme sağlıyor mu? Korse ile zayıflama metodu nedir? kilo verdirir mi? Yamuna’nın korsesi ve termal taytı eser incelemesi…

Sağlıklı ve fit bir görünüme kavuşmak isteyen hatunların vücutlarındaki kimi yerlerde görülen yağ birikimleri estetik açıdan göze güzel gelmediğinden ötürü epeyce rahatsız edici bir durumdur. Hayallerindeki üzere incecik vücutlara sahip olmanın yollarını arayan hatunlardan kimileri, bu isteklerini İnternette arattıkları diyet listeleri ile bulmaya çalışırken kimileri sistemli egzersiz hareketleri ile ya da zayıflama hileleriyle ince görünmeyi hedefliyor. Neredeyse tüm bayanların ortak bir sorunu haline gelen kilo problemlerini ‘zayıflatıcı ürünler’ kapsamında tahlile kavuşturan “Yamuna markasını”, ekranlarda kusursuz fizikleriyle gördüğümüz Gizem Hatipoğlu, Eylül Öztürk, Özge Ulusoy üzere birçok ünlü isimde kullanıyor.

Zayıflatıcı eser denildiği hengam akla birinci gelen marka olan ‘Yamuna’, bölgesel zayıflamaya yönelik tasarladığı eserlerle mahsusen de içtimaî medya kullanıcıları tarafından büyük ilgi görüyor. Öbür markalarda olduğu üzere inançlı ve münasip fiyata bir alışveriş yapmak isteyen müşteriler, satın alınacak eserlerin tasarrufu ve kalitesini haliyle merak ediyor. Bizde zayıflatma konusunda hayli tanınan olan ‘Yamuna’ markasının Termal taytını ve korse eser incelemesini sizler için ele aldık.

İşte eserlerin detayları…

KİLO VERMEDE ÜSTÜN TESIR: TERMAL TAYT ESER İNCELEMESİ (169,00 TL)

korse ile zay flama toparlay c korse kilo verdirir mi yamuna g bek eriten korse modeli 0 BYODQ1jn - Korse ile zayıflama! Toparlayıcı korse kilo verdirir mi? Yamuna göbek eriten korse modeli

Sağlıklı ve kaliteli bir hayat standardının olmazsa olmazı haline gelen spor, günümüzde pek çok bilirkişi tarafından önerilen bir etkinliktir. İnsan sıhhati açısından yararlı olmasının yanı sıra kilo verme konusunda da nispeten tesirli olan egzersiz hareketleri, ‘terleme’ yoluyla zararlı toksinleri vücuttan arındırır. Velev spor salonunda velev hanede uygulayacağınız egzersiz hareketleri esnasında vücut gereğinden çokça efor sarfeceği için terleme görülmesi olağandır.

Bu vücudunuzdaki yağları yaktığınız manasına gelir. Uyguladığınız egzersiz hareketinden daha faal ve verimli bir sonuç elde etmek için ‘Yamuna’ markasının ürettiği termal tayları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Saatlerce yapılan egzersiz hareketlerinden istediğiniz sonucu yerinde ölçüde göremiyor ve yalnızca yorulmakla kalıyorsanız, süratli ve kolay yağ yakımını destekleyen bu tayt imdadınıza yetişecektir! Vücut ısısının artış göstermesiyle metabolizmanız harekete geçecek ve daha süratli yağ eritmiş olacaksınız. Termal tayt eserindeki kişisel Neotex kumaşının dokusu kısa devranda vücudunuzu sıcacık yapacak. 

İNCE GÖRÜNMEK İÇİN TERMAL TAYT NASIL KULLANILIR?

korse ile zay flama toparlay c korse kilo verdirir mi yamuna g bek eriten korse modeli 1 J7qL1fPa - Korse ile zayıflama! Toparlayıcı korse kilo verdirir mi? Yamuna göbek eriten korse modeli

Vücudunuzun tamamını olmazda mahsusen de belli başlı yerlerinizi zayıflatmak istiyorsanız, gerçek bir egzersiz hareketi uygulayarak yalnızca o cihete tartı verebilirsiniz. Bilhassa de bacak ve basen nahiyelerindeki fazlalıkları eritmek isteyen bayanlar, bu taytları tercih ederek ince bir görünüme sahip olabilir.

Yıkama koşulları: Termal taytı sırf elinizde ve yumuşatıcı kullanmadan yıkama sürecini gerçekleştirmelisiniz. Taytı giyip çıkarttıktan sonra zıt çevirerek hava almasını sağlayabilirsiniz. Eseri sıkmamalı ve kurutma makinesinde kurutmamalısınız.

GÖBEK YAĞLARINI ERİTEN VE KARIN DÜZLEŞTİREN KORSE TASARRUFU 

korse ile zay flama toparlay c korse kilo verdirir mi yamuna g bek eriten korse modeli 2 hjBHsQ7m - Korse ile zayıflama! Toparlayıcı korse kilo verdirir mi? Yamuna göbek eriten korse modeli

Münhasıran de menopoz devrindeki bayanların erkeklere nazaran daha ziyade yağ biriktirdikleri göbek ortamı, en çetin eriyen ve en göze batan mekanlardandır. Günümüzde göbeğini her ne kadar siyah giysi hileleriyle kapatmaya çalışan hatunlar olsa da bu metot bazen işe yarıyor bazen de yaramıyor. Dümdüz bir karın ve göbeğin hayalini kuran kimselerin her şeyden evvel beslenmesini sağlıklı yollardan geçirmelerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Sağlıklı beslenme sonrasında konutta uygulanan kısa periyodik lakin sistemli uygulanan egzersiz sistemleri ile göbekteki yağları eritmek elbette mümkün!

KORSE İLE ZAYIFLAMA YÖNTEMİ! KORSENİN YARARLARI NELER?

korse ile zay flama toparlay c korse kilo verdirir mi yamuna g bek eriten korse modeli 3 gQNBhrnh - Korse ile zayıflama! Toparlayıcı korse kilo verdirir mi? Yamuna göbek eriten korse modeli

Masa başında çalışıyor ve gününüzün tamamını neredeyse oturarak geçiriyorsanız, bel ve sırt ağrılarınız kaçınılmaz olacaktır. Farkında olmadan ekrana gerçek eğilmeniz, yamuk ya da yanlış oturmanız sonucu akşam meskene gittiğinizde belinizin ağrıdığını hissedebilirsiniz.

Bel ve sırt ağrılarınızı önlemek ismine sizlere ‘Yamuna korse’yi önerebiliriz. Dik bir konumda durmanızı ve vücudunuzun düzelmesine yardımcı olan 9 çelik balenli korse sırf çalışanlara değil veladet yapan analara de hitap ediyor.

KORSEYİ KİMLER KULLANABİLİR? KORSE NASIL GİYİLİR?

korse ile zay flama toparlay c korse kilo verdirir mi yamuna g bek eriten korse modeli 4 XVV7JuNM - Korse ile zayıflama! Toparlayıcı korse kilo verdirir mi? Yamuna göbek eriten korse modeli

Tertipli kullanıldığı takdirde bilhassa de göbek, bel ve karın etrafında incelme ve sıkılaşma görüldüğü belirtilen korse, lohusalık devrinde yani vücudun toparlanma evresinde epey işe yarıyor.

Hamilelik periyodunda büyüyen karın, veladet sonrasında karnın eski haline dönmesine yardımcı olarak, anaların gönül rahatlığıyla kullanabileceği eser niteliğindedir.

Tasarruf koşulları: Sıhhat sorunu olmayan herkesin kullanabileceği bu korseyi pamuklu bluzün üzerine giyebilirsiniz. Gün içerisinde en ziyade 6-8 saat durabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.