Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Kimse Bilmez 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kimse Bilmez 14. son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Kimse Bilmez 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kimse Bilmez 14. son bölüm izle
kimse bilmez 15 yeni bolum fragmani yayinlandi kimse bilmez 14 son bolum izle 60796 - Kimse Bilmez 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kimse Bilmez 14. son bölüm izle
Trendyol
Trendyol

Kimse Bilmez dizisinin başrollerinde Engin Hepileri, Keremcem ve Özgü Kaya yer alıyor. Son bölümde; Sevda, Uygar’ın tüm gerçekleri Ali’ye anlatma tehdidi karşısında ne yapacağını bilemez. Ali, Sevda’nın hala kendisini sevdiğini öğrenince hiç beklenmedik bir şey yapar.

KİMSE BİLMEZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

KİMSE BİLMEZ 14. SON BÖLÜM İZLE

Ali, Sevda’nın sakladığı sırrı öğrenebilecek mi? Öte yandan Duygu, Pilot’a bir şans vermeye karar vermiştir. Ancak Pilot Duygu’ya bir daha eline silah almayacağına vermişken, Mert, Duygu’nun peşindedir. Pilot, Duygu’yu kurtarabilecek mi?

kimse bilmez 2 - Kimse Bilmez 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kimse Bilmez 14. son bölüm izle

Kardeşini öğrenmenin eşiğine gelmiş olan Ali, Pilot’un hayatının tehlikede olduğunu öğrenince yardıma koşar. Sevda ise Uygar’ın tüm gerçekleri Ali’ye anlatma tehdidi karşısında ne yapacağını bilemez. Ali, Sevda’nın hala kendisini sevdiğini öğrenince hiç beklenmedik bir şey yapar.

kimse bilmez - Kimse Bilmez 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kimse Bilmez 14. son bölüm izle

Ali, Sevda’nın sakladığı sırrı öğrenebilecek mi? Öte yandan Duygu, Pilot’a bir şans vermeye karar vermiştir. Ancak Pilot Duygu’ya bir daha eline silah almayacağına söz vermişken, Mert, Duygu’nun peşindedir.

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.